Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da ovaj pad je povezan psihološki sa padovima u evropi i americi , možda nešto povlače i strani ulagači ali mislim da danas to nije bilo značajno ..
osim toga ovakvi padovi su trenuci u kojim se rade re-evaluacije vrijednosti tvrtki, dioničkih društava , mnoga su porasla na krilima velikih očekivanja koja se nisu u potpunosti ostvarila i sad je na djelu ponovna evaluacija vrijednosti tih društava..

pocepali burzu ko svinja masan dzak! [sad] (caruga)

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Ovo naravno nema veze sa zdravim razumom ni trunke. Kad povratimo razinu 5200 prodajem sve i trajno bježim iz ove vukojebine. Da barem znam razlog pada, ne bih riječi rekao. Ovako – nema druge nego prestati se trajno baviti dionicama i ulagati u svinje, trs i krave za vlastitu uporabu.

Zeka možda i je, ali baš htio neš reči vezano uz to.
Tako tko sada uđe na ovim razinama biti će sretan zaradom kada crobex dođe na 5200, i opet će se sve ponovit, i tako ponovo i tako ponovo.
Tko će imati sreće (znanje više tu ne funkcionira) i osječaja fino će moći zaraditi, ostali će gubiti i gubiti i pizditi i na kraju reći [bye].
Među tima sam i ja koji ću prodat sve kad se vratimo na 5200 u nadi da će nastati panika i opet sve pasti.
ova godina bi mogla biti takva, ali opet se da zaraditi


Ovo naravno nema veze sa zdravim razumom ni trunke. Kad povratimo razinu 5200 prodajem sve i trajno bježim iz ove vukojebine. Da barem znam razlog pada, ne bih riječi rekao. Ovako – nema druge nego prestati se trajno baviti dionicama i ulagati u svinje, trs i krave za vlastitu uporabu.

he, he, jesi puk’o !?
treba biti spreman i na iznenađenja a ovo danas spada u to – pa svi gubimo ali nije smak svijeta.
za par dana ili koji tjedan sve ćemo zaboraviti a za koji mjesec ako ne diraš portfelj i biti u debelom plusu.

Krdo paničara ,svakakvih se gluposti ovdje načitaš.Baš me zanima vrijednosti tih vaših portfelja ,čast izuzecima.

budd:

Ovo naravno nema veze sa zdravim razumom ni trunke. Kad povratimo razinu 5200 prodajem sve i trajno bježim iz ove vukojebine. Da barem znam razlog pada, ne bih riječi rekao. Ovako – nema druge nego prestati se trajno baviti dionicama i ulagati u svinje, trs i krave za vlastitu uporabu.

he, he, jesi puk’o !?
treba biti spreman i na iznenađenja a ovo danas spada u to – pa svi gubimo ali nije smak svijeta.
za par dana ili koji tjedan sve ćemo zaboraviti a za koji mjesec ako ne diraš portfelj i biti u debelom plusu.

a tek za 5 godina kad uđemo u Eu,kad CROBEX 12 000

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ajmo ljudi, gdje su sada oni predivni postovi…to vani nema veze s nama…sve ća padati, a mi ćemo rasti…napi se tuduma pa kupi tudex i slićno [lol] [lol] [lol]
lako za iskusnije forumaše…ja se lagano već tjednima iskrcavam, tako da danas nisam ni htio sudjelovati u ovom stampedu…ako mi i ostane samo HT u portfelju bar ću nešto na dividendi dobiti, a ostalo je već odavno u kešu [thumbsup]
samo pitam se što je sa svim onim optimističnim likovima koji su ko veseli ušli u sve po ath-u i u todex također, što će oni?
čekati idućih 5 godina ili sada rasprodati po principu daj što daš…

kolega budd, kako je stvar krenula do vašeg će targeta proći kojih 3-5 godina (ciklus medeka)


ajmo ljudi, gdje su sada oni predivni postovi…to vani nema veze s nama…sve ća padati, a mi ćemo rasti…napi se tuduma pa kupi tudex i slićno [lol] [lol] [lol] lako za iskusnije forumaše…ja se lagano već tjednima iskrcavam, tako da danas nisam ni htio sudjelovati u ovom stampedu…ako mi i ostane samo HT u portfelju bar ću nešto na dividendi dobiti, a ostalo je već odavno u kešu [thumbsup] samo pitam se što je sa svim onim optimističnim likovima koji su ko veseli ušli u sve po ath-u i u todex također, što će oni? čekati idućih 5 godina ili sada rasprodati po principu daj što daš… kolega budd, kako je stvar krenula do vašeg će targeta proći kojih 3-5 godina (ciklus medeka)

Jako je puno ljudi ušlo u Agrokorove dionice u zadnjih par tjedana, iako je Crobex išao dolje, a one su rasle.
Ispit njihovog strpljenja je sad.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Nije. Recimo ATGR po stojicu sa prospektom vrijedi 1150. Ostvareno bolje od prospekta. Cijena 840. Dakle nije istina.

nisam rekao sva društva , već neka ili mnoga ..
imam i ja još neke dionice/drštva na “piku” za koja mislim da nisu over-evaluated .. :))

Jako je puno ljudi ušlo u Agrokorove dionice u zadnjih par tjedana, iako je Crobex išao dolje, a one su rasle.
Ispit njihovog strpljenja je sad.[thumbsup]

Još ako ne prođe Migros…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


blueman: ” Nije. Recimo ATGR po stojicu sa prospektom vrijedi 1150. Ostvareno bolje od prospekta. Cijena 840. Dakle nije istina. ” nisam rekao sva društva , već neka ili mnoga .. imam i ja još neke dionice/drštva na “piku” za koja mislim da nisu over-evaluated .. :))

Definitivno pogrešno.
Pada sve što se može prodati po u tom trnutku prihvatljivoj cijeni. Samo što se granica prihvatljivosti prodajne cijene određene pshihološki, te se spušta iz trena u tren.
Najveći gubitnici su najlikvidnije dionice, s najvećim freee float-om.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

nemojte prodavat i nema panike, fondovi će kad tad ić kupovat, a onda idemo samo gore

Cookie Monster

New Report

Close