Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Piše u businessu “Crni pondjeljak na Ljubljanskoj burzi”, a manje su pali nego mi.

Neznaju oni što je padanje

SAM PROTIV SVIH


-5,25. Katastrofa.

Izgleda da Adris neće moći isplatiti plaće jer su američke banke popušile na nekretninama

Ovo je jedan od najboljih postova koje sam pročitao danas![lol] [lol] [lol] [lol] [lol] Sve rečeno!


-5,25. Katastrofa. Izgleda da Adris neće moći isplatiti plaće jer su američke banke popušile na nekretninama

To je zato, jer su svi sve popušili…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Da, samo što naši ne znaju računati…[lol]

Naši su zaokružili na veću cifru, sumnjam da to rade samo zato da bi dospijeli u medije… Sad će opet Stojić, Petrov, Galinec i ekipa u svim novinama biti [lol]

Vidi samo di je ego Britni doveo[lol]

http://www.youtube.com/watch?v=tdo15a3Ve6I

When speculation has done its worst, two and two still make four.

U svemu ovome danas PBZ je još dobro i prošla, s obzirom na obrazac dosadašneg ponašanja.

Pocelo je s kataklizmickim naslovima:
http://www.net.hr/novac/page/2008/01/21/0591006.html
[yawn]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


d_Ferengi: ” A večeras na dnavniku kad Šprajc objavi vijest o kataklizmi svjetskih burzi pa da vidiš sutra navale… ” Sutra dopodne sporadično crvenilo ali dan završavamo u zelenom = crobex sutra +2% [proud]

Ne bih rekao još sutra.
Ovaj pad nije uzrkovan baš nekim strašnim vijestima iz zemlje, pa baš i ne bi trebalo biti odbijanca.
Ovaj pad je globalan i traje.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Piše u businessu “Crni pondjeljak na Ljubljanskoj burzi”, a manje su pali nego mi.

Pričekaj malo nazive za ZSE… Apokalipsa na burzi il tak neš [sad].

You either do it right or you get eliminated!

Grangers:

d_Ferengi: ” A večeras na dnavniku kad Šprajc objavi vijest o kataklizmi svjetskih burzi pa da vidiš sutra navale… ” Sutra dopodne sporadično crvenilo ali dan završavamo u zelenom = crobex sutra +2% [proud]

Ne bih rekao još sutra.
Ovaj pad nije uzrkovan baš nekim strašnim vijestima iz zemlje, pa baš i ne bi trebalo biti odbijanca.
Ovaj pad je globalan i traje.

još samo da mi je povezati hipotekarne kredite sa nama i banke koje su davale te kredite sa našim tržištem, rekao bi da mi je logično, a ovako,samo se nadam da ću pogoditi dno..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Sve će se to oporavit osim HT-a koji u doba euforije lagano pada, a u doba korekcije debelo pada.

dobra[proud]

Ovo naravno nema veze sa zdravim razumom ni trunke. Kad povratimo razinu 5200 prodajem sve i trajno bježim iz ove vukojebine. Da barem znam razlog pada, ne bih riječi rekao. Ovako – nema druge nego prestati se trajno baviti dionicama i ulagati u svinje, trs i krave za vlastitu uporabu.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ovo naravno nema veze sa zdravim razumom ni trunke. Kad povratimo razinu 5200 prodajem sve i trajno bježim iz ove vukojebine. Da barem znam razlog pada, ne bih riječi rekao. Ovako – nema druge nego prestati se trajno baviti dionicama i ulagati u svinje, trs i krave za vlastitu uporabu.

Sretno kolega !!!
[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close