Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sa ovim padom uračunat je sljedeći pad u Americi

SAM PROTIV SVIH

pocepalo burzu.
ostaje [pray]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

A što se tiče prognoza Ivek rekao sam da ako probijemo 4800 idemo na 4600 imaš postano nemoj da moram tražiti

SAM PROTIV SVIH

kakav dan……., sreća je da se malo kupovalo, nadam se ne prerano…..

Norvežani se valjda već vide kao novi europski rukometni prvaci…..tuku oni kontru na BRIX-u…..[proud]

Scio me nihil scire

E sada ako padnemo ispod 4600 neusudim se više prognozirati zato sam i pisao i petak i subotu i nedelju da bar malo spriječim paniku ali……

SAM PROTIV SVIH


A večeras na dnavniku kad Šprajc objavi vijest o kataklizmi svjetskih burzi pa da vidiš sutra navale…

Sutra dopodne sporadično crvenilo ali dan završavamo u zelenom = crobex sutra +2% [proud]

Piše u businessu “Crni pondjeljak na Ljubljanskoj burzi”, a manje su pali nego mi.


Sa ovim padom uračunat je sljedeći pad u Americi

Da, samo što naši ne znaju računati…[lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sada mi jedino preostaje da u bitku ubacim stratešku rezevu pa što bude i danas sam sitno dokupljivo a sljedećih par dana se ide boj za narod svoj CROBEX nesmije pasti[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

-5,25. Katastrofa.

Izgleda da Adris neće moći isplatiti plaće jer su američke banke popušile na nekretninama

Sve će se to oporavit osim HT-a koji u doba euforije lagano pada, a u doba korekcije debelo pada.

New Report

Close