Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobro ekipa…pa dokle ce ovako bit…?…mora jednom bit i odbijanac..nemoze svaki dan ici prema dole….

Sve je ovo svjetska zavjera !

Idem čitat dalje “Najveću tajnu” od Davica Icka a predlažem i svima vama !

Uništavaju nas ILUMINATORI !


sangoman: ” dobro ekipa…pa dokle ce ovako bit…?…mora jednom bit i odbijanac..nemoze svaki dan ici prema dole…. ” Ići če do tad kad budete prestali rasprodavati dionice

ja jos nijednu nisam prodao…[thumbsup].. ali da mi se portfelj smanjio …to da…

Ovo danas mi se nikako ne sviđa, iako sam poprilično u cash-r-a.

http://money.cnn.com/data/world_markets/index.html

Sr… na zapadu i na istoku, sprema se sr… na našem bliskom istoku (Nikolić i ekipa, Kosovo), danas najveći pad svjetskih burzi poslije 9/11…
A fondovske konjice nema, rekao bih da samo sporadično pljuckaju po vatrici tek toliko se baš ne rasplamsa.

A večeras na dnavniku kad Šprajc objavi vijest o kataklizmi svjetskih burzi pa da vidiš sutra navale…

Ipak je razlika između panike na ZSE 18-20.11. koja je bila izazvana većinom iracionalnim strahom od Armageddon Ljube i debelo potpomognuta velikim katastrofičnim naslovima u dnevnim medijima, ovo sad je puno dublje i ozbiljnije. Iako su naše firme imale dobru godinu, ne možete očekivati da prođemo neokrznuti uz ovolike nestabilnosti, kako financijske tako i geopolitičke. Ako fondovi i krenu u kontranapad bit će to kratkog daha, još jedan bull trap kao i neki dan.

Po meni, još nije vrijeme za shopping!

[b]The bigger the smile, the sharper the knife. [/b]["Rules of Acquisition"]

Nikako da završi ovaj trgovinski dan

A baš… Ode crobex preko -5%.

No respect

A ode Crobex i ispod 4.600… [huh]

No respect

Eh, da, zaboravio sam vam reći da sam sve rasprodao prije 3-4 mjeseca kada je Crobex bio iznad 5.300.
A, kad sam ponovno sve kupovao reći ću vam par mjeseci nakon što Crobex dotakne dno.[proud]

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

Crobex: 4605.31 Promjena: -5.27%[huh][cry][undecid][lol]

Ispravak! Crobex: 4598.56 Promjena: -5.43% [bye]

uf,uf…. sve je otišlo u Honduras……

Scio me nihil scire


Ovo danas mi se nikako ne sviđa, iako sam poprilično u cash-r-a.

http://money.cnn.com/data/world_markets/index.html

Sr… na zapadu i na istoku, sprema se sr… na našem bliskom istoku (Nikolić i ekipa, Kosovo), danas najveći pad svjetskih burzi poslije 9/11…
A fondovske konjice nema, rekao bih da samo sporadično pljuckaju po vatrici tek toliko se baš ne rasplamsa.

A večeras na dnavniku kad Šprajc objavi vijest o kataklizmi svjetskih burzi pa da vidiš sutra navale…

Ipak je razlika između panike na ZSE 18-20.11. koja je bila izazvana većinom iracionalnim strahom od Armageddon Ljube i debelo potpomognuta velikim katastrofičnim naslovima u dnevnim medijima, ovo sad je puno dublje i ozbiljnije. Iako su naše firme imale dobru godinu, ne možete očekivati da prođemo neokrznuti uz ovolike nestabilnosti, kako financijske tako i geopolitičke. Ako fondovi i krenu u kontranapad bit će to kratkog daha, još jedan bull trap kao i neki dan.

Po meni, još nije vrijeme za shopping!

Odlican post…Nazalost[undecid]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Sr… na zapadu i na istoku, sprema se sr… na našem bliskom istoku (Nikolić i ekipa, Kosovo), danas najveći pad svjetskih burzi poslije 9/11… A fondovske konjice nema, rekao bih da samo sporadično pljuckaju po vatrici tek toliko se baš ne rasplamsa. A večeras na dnavniku kad Šprajc objavi vijest o kataklizmi svjetskih burzi pa da vidiš sutra navale… Ipak je razlika između panike na ZSE 18-20.11

Nadam se da će barem Nikolić pobijediti na izborima u Srbiji. Pa da konačno bar to sranje maknemo. bar ćemo onda eliminirati priču oko radikala i Srbije i Kosova. Nek se potone koliko treba, bar znamo na čemu smo.

evo, ispod -5,50, neće… sledeća ponuda?…….[lol]

Scio me nihil scire

New Report

Close