Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/2995762/index.do
lol

Ma, fantastično…sutra će, znači biti bolje (dobro da nam rukometaši danas ne igraju)… [proud][lol]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

Rječnik stranih riječi, dr.Bratoljub Klaić – KOREKCIJA (latinski correctio) – popravak,popravljanje,ispravak,ispravljanje,POUKA,OPOMENA,UKOR,KAZNA. Eto, vidite,ove zadnje četiri riječi sve su nam objasnile,zar ne? [cool]

“Tomislav Petrov
tomislav.petrovatcharbusiness.hr 21.01.2008 14:38

Na tržištima kapitala uz paničnu ciku prodavatelja čuje se jedino još škrgut zubi nervoznih institucionalnih investitora koji se bespomoćno hvataju za konopce dok ih medvjedi mlate, komentiraju ugledni inozemni brokeri na jednom financijskom portalu. ”

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=19d76b88-3ca8-4095-a22b-b4dc9358f772&ref=investor

E pa sad vi meni recite da čovjek ne kupi fore s našeg foruma …. ili još gore … možda je čovjek karoje glavom i bradom
[lol] [lol] ……..[lol] [lol] [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Dosta je pogledati tko su većinski vlasnici, banaka, Plive, Dukata, ERNT-a, hotelskih kuća itd…

Da, evo kako loše posluju spomenuti.

Dukat će nakon godišnjeg izvješća završiti vrlo vjerojatno na oko P/E 10 i najvećim izvozom u dosadašnjoj povijesti, a vidim da i Ericsson “propada” zbog sloma tržišta nekretina, hipotekarnih kredita i sl. u USA. [tongue] Dakle, poslovanje poduzeća u Hrvatskoj je ok i to je ono što je najbitnije. Sve ostalo – psihologija.


ovo danas nece i ne smije zavrsiti na ovim razinama
sta bi se dogodilo da zavrsi?
fondovi ostvaruju kontinuirani gubitak u 2008 koji je izmedu -4% pa do-8%,bez danasnjeg dana,sto je malom ulagacu previse i previse traje negativni trend
danas u dnevniku u 19.31 sprajc objavljuje krah burze u hrvata ode sve u p.m. i dolazi do masovne mobilizacije krda,koje djeluje na toj razini ako sutra ne povuce pare iz fondova i dionica prekosutra ih nece biti.
ako se taj scenario ostvari onda ovo danas je mila majka sta nas ocekuje sljedeci mjesec dana

Tak i ja razmišljam… al to bu se na kraju dogodilo – baš nakon Dnevnika će se proširiti panika među neiskusnim ulagačima koji nisu dovoljno upoznati s burzom.

You either do it right or you get eliminated!

može li mi netko ovo objasniti , zašto ovo nikada meni ne polazi za rukom? please ;

viro -r-a 1.520,00 8 13:28:13
1.504,11 15 13:24:22
1.504,11 40 13:24:22
1.504,11 40 13:24:22
1.504,11 40 13:24:22
1.504,11 40 13:24:22
1.504,11 21 13:24:22
1.504,11 19 13:22:46
1.505,12 2 13:22:46
1.506,00 20 13:22:46

Pitanje je sada kada je dno? Jednom ce stati i ja bih se vratio u svoje miljenice. Kao da sam znao, uzeo sam nenamjenski kredit proslu srijedu (23.000 E) i sad gledam ove poklone i sve mi sline cure.

Kakva su vasa predvidjanja koje ce se dionice najbrze oporaviti?
Evo mojeg izbora: IGH, LEDO, MLNR, TISK, VIRO, JDPL.

___________________
“Here’s to our wives and girlfriends… may they never meet!”

dobro ekipa…pa dokle ce ovako bit…?…mora jednom bit i odbijanac..nemoze svaki dan ici prema dole….

Nadam se da Ivek nije u cijelosti u pravu kad govori o umreženima.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


dobro ekipa…pa dokle ce ovako bit…?…mora jednom bit i odbijanac..nemoze svaki dan ici prema dole….

Ići če do tad kad budete prestali rasprodavati dionice

Poštovani Hugo,

ne želim biti grub, ali mislim da DRIVU boli neka stvar. Izbori su prošli i sljedeće 4 godine ne računajte na DRIVU. Ima on sada dvoljno problema sa EU, Slovencima, a za burzu trenutno nema vremena niti prioriteta


Nedavno sam pročitao citat na forumu koji izgleda nešto kao “kad izgleda crno da ne može biti crnje, korekciji je kraj”. Danas sam fatalistički raspoložen i vidim samo dva scenarija: 1. bacanje s balkona fond managera, kao 1929 na Wall Street-u 2. ubačene zadnje rezerve novca, i preokret (makar DrIvo zivkao fond managere mirovinaca osobno na telefon). Stagnacija kao opcija nije moguća, jer implicira rasplet pod točkom 1.

Na TELETEXTU već vijesti globalne krize na burazma širom svijeta.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close