Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


e sad ga trabunjas doslovno.jako je lose sto je crobex probio 4700 al da tvrdis da smo loce poslovali i da ce GFI biti losi e to je stvarno druk[angry]

Gdje ja to tvrdim da smo lose poslovali???? NHF ali ovo pomalo lici na raspad sistema.

skype - ivek1234


ma, kad se krene gore, zaboravit ćemo sve muke.
ko nije spreman gledatzi pad već panično prodaje – nikada neće zaraditi na burzi !

pa, mene osobno baš i ne pogađa puno ovaj pad. Ionako sam oko pola u cashu. Pomalo vrebam zgodne prilike koje bi se barem kratkoročno trebale dobro odbiti.

kako ga ono zovete tudex?? [lol] [lol] knzm – 11,51% zvzd -5,92%…padaju vrlo pribrano [sealed]

Da nije Toda dobio odbijanac?


kako ga ono zovete tudex?? [lol] [lol] knzm – 11,51% zvzd -5,92%…padaju vrlo pribrano [sealed]

nije problem kad knzm padne 10 % narasao je u zadnjuh dva djedna 50%, problem je kad padaju one koje ne rastu, uh sto bi mnogi dali da su u TODEXU[lol]

IDEMO AP AP

Čudo a nijedne blokade do sada

14.04.2008.

Kaže Kostolany: u recesiji treba kupovati dionice, jer vlada potiče gospodarstvo, prilagođava kamate, povećava količinu novca, a od toga u prvom redu profitira burza, čak i prije nego gospodarstvo.

obrisano

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Čudo a nijedne blokade do sada

zar to nešto ne govori ?

wiking:

e sad ga trabunjas doslovno.jako je lose sto je crobex probio 4700 al da tvrdis da smo loce poslovali i da ce GFI biti losi e to je stvarno druk[angry]

Gdje ja to tvrdim da smo lose poslovali???? NHF ali ovo pomalo lici na raspad sistema.


kao i stanje u državi, raspad sustava! a nova vlada(stara) tek startala.

dan je pametniji od noći


Kaže Kostolany: u recesiji treba kupovati dionice, jer vlada potiče gospodarstvo, prilagođava kamate, povećava količinu novca, a od toga u prvom redu profitira burza, čak i prije nego gospodarstvo.

Bravo.

No respect


Kaže Kostolany: u recesiji treba kupovati dionice, jer vlada potiče gospodarstvo, prilagođava kamate, povećava količinu novca, a od toga u prvom redu profitira burza, čak i prije nego gospodarstvo.

Istina. Samo čini mi se da kažu i da treba kupovati pri kraju recesije.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

New Report

Close