Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Veci burek dugo nisam cuo ovdje. NHF.

Niti ja, upravo. NHF.


Bliže se godišnja financijska izvješća. [thumbsup]

I priprema terena.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

misko:

Jedino što možete propustiti je velika promjena trenda.

Navodno su tri otvorena fonda ukinuli ulazne naknade u svhru prikupljanja novih sredstava. Sigurno ne zato da bi prikupljeni novac držali na računu. Bliže se godišnja financijska izvješća.
[thumbsup]

Znaci da su u panici jer je povlacenje ogromno.

skype - ivek1234

Strawinsky:

misko:

Jedino što možete propustiti je velika promjena trenda.

Navodno su tri otvorena fonda ukinuli ulazne naknade u svhru prikupljanja novih sredstava. Sigurno ne zato da bi prikupljeni novac držali na računu. Bliže se godišnja financijska izvješća.
[thumbsup]

Znaci da su u panici jer je povlacenje ogromno.

e sad ga trabunjas doslovno.jako je lose sto je crobex probio 4700 al da tvrdis da smo loce poslovali i da ce GFI biti losi e to je stvarno druk[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ovo se zove pravi potop crobex -3,60 [shocked]

14.04.2008.


e sad ga trabunjas doslovno.jako je lose sto je crobex probio 4700 al da tvrdis da smo loce poslovali i da ce GFI biti losi e to je stvarno druk[angry]

pa kaj se ne kupuju dionice s ugrađenom cijenom u sljedećih 200 godina?

kakve gfi veze imaju onda? [lol]

Nema nijedne blokade, sad mi recite da mali paze na to kad panicare [cry]

A kolege drage mene čudi kako se neki čude ovoj korekciji, a iz aviona se još prije mjesec dana vidjelo kuda sve ide. Najbolje su gluposti bile o povratku fond managera sa skijanja i ostale ludorije. Ako je ova godina ovako počela, teško da će spektakularno završiti. Spektakularne prinose će ostvariti jedino mede, blago njima da sam bar ja 100% u cash-u bilo bi pravo veselje ovako još jedno naravoučenje za ubuduće ˝UVIJEK PRODATI NA ATH UVIJEK UVIJEK! To sam si sto puta rekao i svaki put to ne napravim uf [cry]


Ovo se zove pravi potop crobex -3,60 [shocked]..

nije to čak ni loše kad se pogleda evropa ; ibex (španjolska) ; ~ -5,3% a bio je i -7% = najveći pad u jednom danu od 1998 ; a i njemačka je na ~ -6, 5% i francuska tu negdje ..
sve u svemu nema samo kod nas paničara.. ima ih i u njemačkoj, španjolskoj , francuskoj itd.. [huh]

– 4,15%
da nas neće možda Rusi (ili tkogod ) sutra zbombati?! Panika je zbilja gadna stvar.

ma, kad se krene gore, zaboravit ćemo sve muke.
ko nije spreman gledatzi pad već panično prodaje – nikada neće zaraditi na burzi !

Evo, još se netko ukako od krize

Zaposlenica Hanfe izvijestila o prodaji dionica HT-a

ZAGREB, 21. siječnja 2008. (Hina) – Zaposlenica Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa) Silvana Knežević izvijestila je da je 18. studenog prošle godine prodala 30 dionica Hrvatskih telekomunikacija (HT).

No respect

New Report

Close