Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Aha, 2 deca viskija na eks i onda čašom o čelo… i odjednom je sve lijepo [thumbsup]

p.s. crobex je na -1,90 %… odoh ja po viski [lol]


Sad se sjetim one od TBF-a, Smak svita… Kaže: “Otvorit ću bocu za posebne prilike, lipo se cvrcnut…”[lol] [lol] [lol] [thumbsup]

4750

-2,01%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

-2,18% …sad već crobex pada slobodnim padom…

ali većina EU indexa još je gora od nas [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux

izgleda da su se fondovi povukli sa kupnje[thumbsup]nestalo keša

imam neki hunch da bi nam cijela 08′ mogla biti vožnja po rollercoasteru [cool]

avax10:

Aha, 2 deca viskija na eks i onda čašom o čelo… i odjednom je sve lijepo [thumbsup]

p.s. crobex je na -1,90 %… odoh ja po viski [lol]

Sad se sjetim one od TBF-a, Smak svita… Kaže: “Otvorit ću bocu za posebne prilike, lipo se cvrcnut…”[lol] [lol] [lol] [thumbsup]


trebate drustvo , biljezim se sa stovanjem [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

ja sam postavio naloge za kupnju na cijene – 15 posto i idem na kavu
mada iskreno mislim da će inv. fondovi reagirati jer ljudi vade lovu ko blesavi a danas sam dok sam se vozio autom u roku od 5 minuta čuo reklame od 3 velika inv. fonda kako su ukinuli ulazne i izlazne naknade u periodu od slijedečih 30 dana

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

@LoLa

hi, slika govori vise od rijeci [sad]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


ja sam postavio naloge za kupnju na cijene – 15 posto i idem na kavu
mada iskreno mislim da će inv. fondovi reagirati jer ljudi vade lovu ko blesavi a danas sam dok sam se vozio autom u roku od 5 minuta čuo reklame od 3 velika inv. fonda kako su ukinuli ulazne i izlazne naknade u periodu od slijedečih 30 dana

ne treba bit pohlepan kako u rastu, tako ni u padu! [wink]


A tek ako ovaj zasjedne mi bi mogli ekspresno u EU: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e3dc2c60-de24-46d4-8782-4f18cc67f98c&open=sec

nešto slično sam napisao na starnici 811, pa niko nije prokomentirao malo dobrih vijesti.

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

ivek123:

A tek ako ovaj zasjedne mi bi mogli ekspresno u EU: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e3dc2c60-de24-46d4-8782-4f18cc67f98c&open=sec

nešto slično sam napisao na starnici 811, pa niko nije prokomentirao malo dobrih vijesti.

nije jos vrijeme za dobre vijesti.Inace fondovi vicu”otpor je beskoristan, sve cemo vas asimilirati”[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Buco: ” U ovakvim situacijama se zada pokoji nalog za kupnju (niski) i ugasi kompjuter. Najbolje je ipak u kafani![cool][lol] ” Aha, 2 deca viskija na eks i onda čašom o čelo… i odjednom je sve lijepo [thumbsup] p.s. crobex je na -1,90 %… odoh ja po viski [lol]

[proud]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close