Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sada se kupuje ako se misli kupovati, zar ne?[thumbsup]

Neki analitčari procjenjuju da će se razina DOW-a braniti tek oko 11500 bodova, a u petak je bio 12099, znači moglo bi dosta potonuti!


Sada se kupuje ako se misli kupovati, zar ne?[thumbsup]

biće da ti prodaješ a ako ti se kupuje udri po asku jeftino je

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Sada se kupuje ako se misli kupovati, zar ne?[thumbsup]

Ja cu jos pricekat malo, osjecaj me prati da bi i jos pokoji dan ovo moglo potrajat. Cash-a se pripremilo i sada se ceka u grmlju i vreba za najboljim cijenama.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Stavis se na bid nisko, evo mene npr. na ZABI na 10600, pa ko voli nek izvoli


Neki analitčari procjenjuju da će se razina DOW-a braniti tek oko 11500 bodova, a u petak je bio 12099, znači moglo bi dosta potonuti!

Kad čujem neki analitičari odmah znam da se radi o lažnom predstavljanju.
Za razliku od Amerike, kod nas pad nije nikome dobrodošao, i to je već sto puta ponovljeno. Još jedna iznimno isforsirana korekcija kod nas.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Probija voda na sve strane…neznam da li će fondići uspjeti sve začepiti[cool]

Zacepit ce al tek na onim razinama iz 11.[bye]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Vrijednost dionica koje sačinjavaju CROBEX neka padaju, a ostale RASTU!
OK![thumbsup]

U ovakvim situacijama se zada pokoji nalog za kupnju (niski) i ugasi kompjuter. Najbolje je ipak u kafani![cool][lol]


U ovakvim situacijama se zada pokoji nalog za kupnju (niski) i ugasi kompjuter. Najbolje je ipak u kafani![cool][lol]

mudro evo to sam upravo napravio poslušat cu jos koju pjesmu i na kavu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


valentine: ” Sada se kupuje ako se misli kupovati, zar ne?[thumbsup] ” Neki analitčari procjenjuju da će se razina DOW-a braniti tek oko 11500 bodova, a u petak je bio 12099, znači moglo bi dosta potonuti!

Znači danas je obrana ili sutra!!!!!!!!!!!!!![lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


U ovakvim situacijama se zada pokoji nalog za kupnju (niski) i ugasi kompjuter. Najbolje je ipak u kafani![cool][lol]

Aha, 2 deca viskija na eks i onda čašom o čelo… i odjednom je sve lijepo [thumbsup]

p.s. crobex je na -1,90 %… odoh ja po viski [lol]

Ignore: KressoM, delux

ides:

Neki analitčari procjenjuju da će se razina DOW-a braniti tek oko 11500 bodova, a u petak je bio 12099, znači moglo bi dosta potonuti!

Kad čujem neki analitičari odmah znam da se radi o lažnom predstavljanju.
Za razliku od Amerike, kod nas pad nije nikome dobrodošao, i to je već sto puta ponovljeno. Još jedna iznimno isforsirana korekcija kod nas.


Jesi ti baš siguran? Ima ih koji bi jeftino kupili.

New Report

Close