Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

Evo i od mene za laku noc

SAM PROTIV SVIH


Vaš link Evo i od mene za laku noc

Ovaj link mi se jako sviđa iako nemam ništa Agrokora, a ovaj medo me živcira, a to sam rekla kad se već pozdravio. Da li je to onaj što se već pozdravio sa ovim forumom? Rakla sam da je super bez njega. Znamo i mi čitati engleske kolumne, možda ne tako dobro kao on i ivek, ali ipak pročitamo, ali mi ipak zaostajemo za Amerikom nekoliko godina, netko kaže i desetljeća, pa bi bilo najbolje da od njih učimo što se može dogoditi u budućnosti, kao ono Povratak u budućnost, a za sada ćemo osjetiti samo djelić tog medvjeđeg luksuza, koji si ne možemo u punoj mjeri priušiti, jer smo dosta u dionicama. A prodati dionice sada – to će stvarno onaj tko mora, a tko ne mora neka glumi teddy bear i nekako ćemo preživjeti. Bolje nego prodati imovinu (čitaj: naše dionice) strancima u bescjenje.


ljubav prema HT-ovoj dividendi i spremnosti drhtavih ručica da zapiju što im je drIvo dao

medo još jednom se vraćam na tvoj post od 18:57 jer si prešutio kad sam te prvi put pitao.

pa ja sam mislio da prodaju oni koji znaju što se sprema!? a ti kažeš to su “drhtave ručice”!? valjda hoćeš reći oni koji ti nasjednu?

da znaš, nije nimalo lijepo od tebe da se tako rugaš onima koji ti vjeruju [wink]

PREPORUKE BURZOVNIH ANALITIČARA NISU OSOBITO KORISNE
Sunday, 20.01.2008.
Profesor Jakša Cvitanić s California Institute of Technology, u utorak 22. siječnja u 14 sati, u velikoj dvorani Ekonomskog instituta Zagreb, predstavit će model odabira optimalnih …

… strategija ulaganja na financijskim tržištima. Nazočni predavanju čut će zanimljive rezultate o empirijski verificiranim prednostima primjene tog modela u investicijskom odlučivanju.

Na predavanjima Profesor Jakša Cvitanić predstavit će svoje znanstvene radove “Optimal Allocation to Hegde Funds: An Empirical Analysis” i “Dynamic Portfolio Choice with Parameter Uncertainty and the Economic Value of the Analysts’ Recommendations”, piše Business.hr.

Empirijska testiranja modela dokazuju da se za dugoročni investicijski horizont prema modelu optimalna alokacija portfelja značajno razlikuje od preporuka burzovnih analitičara te da stoga preporuke burzovnih analitičara nisu osobito korisne.

Profesor matematičkih financija Jakša Cvitanić s California Institute of Technology doktorirao je statistiku na Columbia University 1992. godine, a danas je urednik i recenzent u mnogobrojnim znanstvenim CC časopisima. Autor je udžbenika “Uvod u ekonomiju i matematiku financijskih tržišta”, a na doktorskom studiju svog sveučilišta utemeljio je mnoge kolegije, poput kolegija Financijska tržišta, Matematičke financije, Izvedenice, Stohastički račun za financije i Optimalno ugovaranje.

Još malo dobrih vijesti.
http://finance.yahoo.com/q/bc?s=%5EN225&t=my&l=on&z=m&q=l&c=
Još malo index ko 1985-te.

BTW, jel ono Nikolić vodi u Srbiji.


a ovaj medo me živcira, a to sam rekla kad se već pozdravio.

I ja to kazem, evo gle kako je nadrukao Aziju: [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia

A tek ako ovaj zasjedne mi bi mogli ekspresno u EU:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e3dc2c60-de24-46d4-8782-4f18cc67f98c&open=sec

skype - ivek1234

Nikolić neće pobijediti u drugom krugu, 99,99%, a ovaj što govori da hoće ionako ima puno problema što je vidljivo po postovima na forumu.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nikolić neće pobijediti u drugom krugu, 99,99%, a ovaj što govori da hoće ionako ima puno problema što je vidljivo po postovima na forumu.[thumbsup]

Procitaj ponovno sto sam napisao. Ti imas velike probleme u interpretaciji mojih postova cini mi se ili se ovdje ipak radi o osobnom animozitetu. [yawn]

I ne mislim da bi za nas bilo bas tako lose da pobjedi. EU bi rapidno smeksala stavove prema nama.

skype - ivek1234

I ne mislim da bi za nas bilo bas tako lose da pobjedi. EU bi rapidno smeksala stavove prema nama.

Da i malo bi se usporio proces zbližavanja sa Srbijom u svakom pogledu,koji je po mom mišljenju prenaglo krenuo i koji ima za posljedicu da nas u paketu s njima prime u EU,što bi za nas bilo poražavajuće.To uopće nije loše.Doduše psihološka reakcija ulagača na srpskom tržištu bi bila vjerovatno drugačija,ali takve stvari je nemoguće predvidjeti.

valentine:

Nikolić neće pobijediti u drugom krugu, 99,99%, a ovaj što govori da hoće ionako ima puno problema što je vidljivo po postovima na forumu.[thumbsup]

Procitaj ponovno sto sam napisao. Ti imas velike probleme u interpretaciji mojih postova cini mi se ili se ovdje ipak radi o osobnom animozitetu. [yawn]

I ne mislim da bi za nas bilo bas tako lose da pobjedi. EU bi rapidno smeksala stavove prema nama.

U ovo boldano se bas i ne bih kladio.

Što se Nikolića tiče slažem se sa tobom Ivek jer im nebi bilo nikako u interesu da se i mi otkinemo sa uzde.
Ruski medo se probudio iz dugoga zimskoga sna što će vrijeme više odmicati medvjed će biti budniji još uvijek je snen i pospan ali sa vremenom će postati goropadan.Možda bi i nama bilo bolje da malo odgodimo ulazak i da pričekamo medu da se skroz probudi onda će EU moliti da uđemo.

SAM PROTIV SVIH

heh ko sto su rumunjsku i bugarsku primili expresno a ekonomija im je vrhunska kao i korupcija i sudstvo…[rolleyes] .Politika je to[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close