Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam davno rekao ljudima na forumu da nikad ne prodaju dok pada u bear marketu nego za vrijeme up faza (naravno ako se na radi od ogromnim prinosima kod kojih par posto ništa ne znači). Svaki up trend je idealan za iskrcaj. Ja se osobno radujem svakum dizanju CROBEXa u ovakvoj situaciji, nek ljudi povuku profit.
Ljudi moji nije ovo kratkotrajna igra, pa vidite da traje već mjesecima

A kupnja, e to ne bi već išlo. Medvjedi ne kupuju na ovim razinama desetak posto od ATH a prognoziraju bear market.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


E vidiš bojiš ga se dati jer si svijesan da su veće šanse za gore nego dolje a kada bi to napisao skočio bi sam sebi u usta.

Onda jednostavno napišeš da misliš da će gore ali da nakon toga će sigurno padati duboko.
Ali ako to napišeš svijesan si da će i CROBRX gore tako da onda definitivno nema govora o nekom ozbiljnijem padu .Zato se i bojite dati odgovor na ovo jednostavno pitanje jer cijelo vrijeme prosipate crnjake a pošto ste iskusni ulagači sa znanjem svijesni ste da su veće šanse u Americi za gore.[lol]

Slazem se!!! UP, UP, UP! Sutra Crobex na 6000 garant. Medo i ja smo se samo salili i navlacili jer smo drukeri ali evo kajemo se i priznajemo da je vjerojatnost 99.99999999% da Crobex sutra odleti nebu pod oblake. Jos ako otplesemo koji “ples za burzu” oko ZSE-a uspjeh i uzlet trzista je neminovan. Svi cemo biti bogati i sretni te ozeniti djevojke iz snova koje nas nece varati! [lol] [lol] [lol]

Salu na stranu. Meni se cini da ti trazis od Medonje i mene da ti kazemo ono sto bi zelio cuti i sto bi potvrdilo tvoje zelje! Tvoje zelje su kao i moje. I ja bi para. Puno para. Jedino sto mi se cini da to OVOGA TRENUTKA bas i nije najizglednije.

Ne zelim biti niti medvjed niti bik. Pokusavam biti realan. A realno je previse sra@ja oko nas da bi mogli ocekivati brdo para bez motike. Sorry, moje misljenje je takvo i ja cu se ponasati sukladno tome.

skype - ivek1234

E vidiš ima mali problem ako CROBEX ode gore i odbije se od 4800 nema govora o bear marketu.A pošto smo svijesni da su veće šanse da Ameri odu gore ovaj tjedan Crobexu bi to bilo idealno da potvrdi da ostaje u UP trendu.

Moze čak i pasti malo ispod 4800

SAM PROTIV SVIH

samo vi drukajte i dalje, evo već ste od rana jutra srušili i Australiju i NZ. [lol]

Linkove bih rado dao, ali će se mlađa populacija dodatno unerediti prije sutrašnjeg trgovanja.[rolleyes]

Pessimism Is Your Friend

A zašto ne idemo gore, ako je tako pozitivno razmišljanje ovdje na burzi?!
I još jedno da kažem……..
………………..NEMOJTE PRAVITI PANIKU U AVIONU, ABA ĆEMO SE STRMOPIZDIT DOLE[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

GERONIMO:

E vidiš bojiš ga se dati jer si svijesan da su veće šanse za gore nego dolje a kada bi to napisao skočio bi sam sebi u usta.

Onda jednostavno napišeš da misliš da će gore ali da nakon toga će sigurno padati duboko.
Ali ako to napišeš svijesan si da će i CROBRX gore tako da onda definitivno nema govora o nekom ozbiljnijem padu .Zato se i bojite dati odgovor na ovo jednostavno pitanje jer cijelo vrijeme prosipate crnjake a pošto ste iskusni ulagači sa znanjem svijesni ste da su veće šanse u Americi za gore.[lol]

Slazem se!!! UP, UP, UP! Sutra Crobex na 6000 garant. Medo i ja smo se samo salili i navlacili jer smo drukeri ali evo kajemo se i priznajemo da je vjerojatnost 99.99999999% da Crobex sutra odleti nebu pod oblake. Jos ako otplesemo koji “ples za burzu” oko ZSE-a uspjeh i uzlet trzista je neminovan. Svi cemo biti bogati i sretni te ozeniti djevojke iz snova koje nas nece varati! [lol] [lol] [lol]

Salu na stranu. Meni se cini da ti trazis od Medonje i mene da ti kazemo ono sto bi zelio cuti i sto bi potvrdilo tvoje zelje! Tvoje zelje su kao i moje. I ja bi para. Puno para. Jedino sto mi se cini da to OVOGA TRENUTKA bas i nije najizglednije.

Ne zelim biti niti medvjed niti bik. Pokusavam biti realan. A realno je previse sra@ja oko nas da bi mogli ocekivati brdo para bez motike. Sorry, moje misljenje je takvo i ja cu se ponasati sukladno tome.

Nisam pisao o CROBEXU već o predviđanjima u Americi a na burzi nema lakih para i ti i ja to dobro znamo.[yawn]

SAM PROTIV SVIH

vipy:

bilo mi ranije neugodno pitati, al’
bi li mi pozajmili novce (ivek, realbear, deimos) da ulozim u dionice u slijedecem periodu, vracam vam 30% do kraja 2 mj08, ostatak zarade cu ostaviti sebi

Naime, htio bih da i vi osjetite malo proljetni boom, da ne ostanete u cashu [lol]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

To si tocno napisao! Vratiti ces nam samo 30% od punog iznosa!!! [lol] [lol] [lol]


he, he, znao sam da cu vas uhvatiti na ovome, zato sam stavio boldano [lol] [lol] [lol] [lol],
na spavanje, sutra se love lososi, vec su malo umorni, dugo plivaju, jedan dobar udarac i bit ce dovoljno mesa za cijelu sezonu [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@SLK
Kakva je kod vas atmosfera, rokoch?

lose kolega. doduse meni je kao i vama vazniji crobex, a druge samo pratim.

http://boerse.bluewin.ch/servlet/Steckbrief?wkn=59886.iid&platz=CH&range=12

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Da slažem se kratkoročno se još ne vidi promjena trenda. Ali kad se bude vidjela onda će po meni biti kasno. I slažem se da čovjek ne smije donositi odluke čitajući forume i sluušajući nas. Treba puno stvari izvagati i onda samostalno donijeti odluku.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

molim Vas sporije pišite jer ne stignem tako brzo čitati [embarass]

Heaven or Las Vegas

Evo za laku noc:

http://www.cnbc.com/id/22732708

Major U.S. indexes have broken key technical support levels, leaving the stock market
vulnerable to further declines and the turbulence could get worse, according to chart watchers.

With the Dow now holding precariously above 12,000, a drop below this psychological level could help confirm the worst fears of investors — the onset of a bear market, stock
technicians said.

skype - ivek1234

Eto onda i od mene za LN:

http://www.reuters.com/article/marketsNews/idINL1859565820080120?rpc=44

A bear market is seen as a long period of falling prices marked by investor pessimism. It is often calculated as having begun when stocks fall 20 percent from whatever peak they have hit during the recent cycle.

No respect

New Report

Close