Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

GERONIMO:

Samo malo razmislite a znam da ovdje ima vrlo inteligentnih ljudi koliko Americi u ovom trenutku paše neka duža recesija.Sve su napravili i posložili da odgovore Kini

Ameri koji znaju kako free market funkcionira znaju da im je jedina šansa za slomit Kinu stari dobri kapitalistički ciklusi, a ne ove kvazi-socijalističke tvorevine spašavanje svega i svakoga. Amerika će preživjeti recesiju a u Kini će komunisti probati regulirati stvari, a znamo nadam se svi gdje će ih to odvesti [wink]

Zato i jesu sada tu gdi jesu jer pripreme su bolne.

SAM PROTIV SVIH

“Čudna četa! ne kupljena,
Ko se ina kupi četa.
Tu se ne ču kano drugda:
“Tko je junak, na bid!”
“Na bid, junak tko je!”
Tu ne jeknu jeka kršna.”

[tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Alien i ti si u čeki znači?

Vec dulje vrijeme. Ovu korekciju sam do sada najbolje odigrao. Valjda necu usra..

Ja sa pola ušao kada je bilo najniže a pola ostavio da uđem kada će krv plivati po burzi.

SAM PROTIV SVIH

Odo ja spat, sto god radili, sjetite se stare indijanske izreke:
“Nekad ti ulovis medu, a nekad medo ulovi tebe”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nisam znao da su medvjedi tako plahe bića i jučer i danas se razbiježaše na spavanje dok si rekao keks.

SAM PROTIV SVIH


Nisam znao da su medvjedi tako plahe bića i jučer i danas se razbiježaše na spavanje dok si rekao keks.

Mi smo ti ko indijanci, sterali nas bljedoliku u rezervate… Sto ces nego spavat?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Onda vas razumijem.

SAM PROTIV SVIH


Ekipa samo svi prodajte čeka će vas vojska okorijelih forumaša na kupnji predvođena Ivekom,Deimosom a bogami i ja ću čekati ako dovoljno spustite cijenu[cool]

Znas kaj, sukladno mojem postu koji je i potaknuo ovu raspravu ovo ti APSOLUTNO STOJI. Ekipa ce na ovim razinama kupovati od umrezenih koji ce potom roknuti trziste dolje a mali ce u panici poceti prodavati. Treba se samo spustiti dovoljno nisko. Zao mi je zbog toga ali sto mogu. Ako nista drugo sve smo ovdje lijepo napisali pa nitko nemre reci da nije znao. Uvijek mi je zao kada sirotinja na@jebe ali to je izgleda neminovno. [cry]

skype - ivek1234

Svi čekaju samo love ni od kud![thumbsup]
Čak i Todorić čeka![bye]

Umjesto korekcija topic bi se trebao zvati RECESIJA, ali s velikim upitnikom!

Evo kako razmišljaju fond upravitelji:

European Sentiment Collapses to Lowest in a Decade
Expecting Europe’s economy to weaken in 2008, investors are extremely pessimistic about the region’s corporate earnings. A net 80 percent of European fund managers expect earnings per share growth in the region to deteriorate, up sharply from a net 53 percent in December. They have slashed their holdings in Industrials to underweight and to levels consistent with the May 2006 period of panic. As a substitute, investors have rushed back into Health Care and Oil & Gas. They continue to underweight Banks, still seen as a value trap.


Znas kaj, sukladno mojem postu koji je i potaknuo ovu raspravu ovo ti APSOLUTNO STOJI. Ekipa ce na ovim razinama kupovati od umrezenih koji ce potom roknuti trziste dolje a mali ce u panici poceti prodavati. Treba se samo spustiti dovoljno nisko. Zao mi je zbog toga ali sto mogu. Ako nista drugo sve smo ovdje lijepo napisali pa nitko nemre reci da nije znao. Uvijek mi je zao kada sirotinja na@jebe ali to je izgleda neminovno. [cry]

Kolega ivek123 je malo veći medvjed nego sam ja mislio.
Uvijem moramo uzeti u obzir i najveće bikove i najveće medvjede, izvagnuti i odlučiti.
Iskreno kad se preporuča velika korekcija, onda čovjek ako odluči cashirati, može biti samo u dobitku, jer
u protivnom ako tržište ode gore uvijek može uskočiti i zaraditi, no ako tržište ode dolje onda je dioničar u minusu i čekanjem pokušava doči u plus, ali tko zna kada će to biti, s obzirom recesiju, inflaciju …itd.
I na kraju tko posluša kolegu, možda će i profirtirati , a možda i neće.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close