Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nemoj me tjerati da palim bloomberg

A pali ako oces…
Trzisna kapitalizacija crobex-a: 160 mlrd KN
Dobit (ttm): 5.743

Kojom metodom bloomberg racuna, jel imas negdje?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Korigiral sam butelju muskata. Sad je prazna [smiley]

A svi znate da se lomovi događaju kada je PE oko 40 i nemojte ljude plašiti.

Inače imam vrlo dobru trenutnu poziciju i čak bi mi odgovaralo da padne ali pišem realno .

SAM PROTIV SVIH

GERONIMO:


Nemoj me tjerati da palim bloomberg

A pali ako oces…
Trzisna kapitalizacija crobex-a: 160 mlrd KN
Dobit (ttm): 5.743

Kojom metodom bloomberg racuna, jel imas negdje?

Zadnja četiri Q

SAM PROTIV SVIH


Ukupno korisnika: 28
Ukupno gostiju: 19804

Trenutno blizu 20k ljudi čita postove dok se izmjenjuju samo 2 teme na vrhu popisa…
Korekcija i Medvjeđi brlog! Daj pustite ljude da spavaju…


Ja necu iz principa ici u medvjedji brlog, jer cu ih sve pretvoriti u bikove[lol] preslabi su im argumenti [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


A svi znate da se lomovi događaju kada je PE oko 40 i nemojte ljude plašiti. Inače imam vrlo dobru trenutnu poziciju i čak bi mi odgovaralo da padne ali pišem realno .

Dobro da Toda nije u Crobexu…[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

medvedici moji [kiss]
ja odoh na spavanje
ugodni snovi[wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

nisam pesimista ali (sorry njemacki)

http://www.blick.ch/news/wirtschaft/us-rezession-steckt-sie-uns-an-81129

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Ekipa samo svi prodajte čeka će vas vojska okorijelih forumaša na kupnji predvođena Ivekom,Deimosom a bogami i ja ću čekati ako dovoljno spustite cijenu[cool]

SAM PROTIV SVIH

A ja ću nešto citirati pa neka svatko od onih što su nam svojim čitanjem ukazali povjerenje izvuku nešto korisno za sebe!

“Ako imaš prijatelja, pokloni mu ribu, ali ako ga zaista voliš, nauči ga pecati. Ta kineska izreka moj je odgovor onima koji me pitaju za svajet. Savjeti su “ribe” koje moramo sami loviti. Savjeti koji se dobivaju na poklon izravna su reklama kojom se mami kupca na papire koje neka skupina, sindikat ili financijski institut žele utrapiti javnosti. Javnost, opskrbljena savjetima, kupuje papire i time znatno povisuje cijenu. To privlači sljedeće kupce i tako uspijeva planirana transakcija određene skupine. U većini slučajeva to je cilj savjeta.
Želi li se biti uspješan, ne smije se trčati za savjetima, već treba samostalno dolaziti do ideja, dosjetki, misli, a to znači da treba suvereno razmišljati i hvatati savjete, baš kao što dobar i iskusan ribič lovi ribe.
Obvezno treba poznavati mehanizam pada i uspona na burzi da bi se moglo odlučiti treba li kupovati, prodavati ili ništa ne poduzimati!” Kostolany

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Ekipa samo svi prodajte čeka će vas vojska okorijelih forumaša na kupnji predvođena Ivekom,Deimosom a bogami i ja ću čekati ako dovoljno spustite cijenu[cool]

Ne budete jedini [smiley]

Alien i ti si u čeki znači?

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close