Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Naš prosijek PE iz crobexa je oko 23 a Kineskog Indexa oko 40

Ulažite u znanje i neiznosite neistine

Mos mislit kak je 23…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Greonimo,

Kako Indijanci love medvede?

Bolje da neznate kolega[rolleyes]

SAM PROTIV SVIH

GERONIMO:

Naš prosijek PE iz crobexa je oko 23 a Kineskog Indexa oko 40

Ulažite u znanje i neiznosite neistine

Mos mislit kak je 23…

Sada je i manji

DAX 12 pe

SAM PROTIV SVIH


Braca Srbi bi rekli: “Nema sto da brines, sigurno ce da pogines” [lol]

[lol] [lol] [lol]

DOKUP!

Kolko ja znam, medvedi se love po zimi, jer kad dodje proljece, ne mozes ih vise uloviti[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Sada je i manji

DAX 12 pe

Oko 27 ako je tuna dobro napravio excel…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


hehehe SLK nemoj me citarati jer se šire glasine da smo ista osoba ti, ja i Petrov [lol] [lol] [lol]

Joj, da… neki lik me nekidan očešao, Rapid… koga mi je sve priljepio, strašno. [huh]

No respect

GERONIMO:


Sada je i manji

DAX 12 pe

Oko 27 ako je tuna dobro napravio excel…

Nemoj me tjerati da palim bloomberg

SAM PROTIV SVIH


Samo malo razmislite a znam da ovdje ima vrlo inteligentnih ljudi koliko Americi u ovom trenutku paše neka duža recesija.Sve su napravili i posložili da odgovore Kini

Ameri koji znaju kako free market funkcionira znaju da im je jedina šansa za slomit Kinu stari dobri kapitalistički ciklusi, a ne ove kvazi-socijalističke tvorevine spašavanje svega i svakoga. Amerika će preživjeti recesiju a u Kini će komunisti probati regulirati stvari, a znamo nadam se svi gdje će ih to odvesti [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Ukupno korisnika: 28
Ukupno gostiju: 19804

Trenutno blizu 20k ljudi čita postove dok se izmjenjuju samo 2 teme na vrhu popisa…
Korekcija i Medvjeđi brlog! Daj pustite ljude da spavaju…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Evropa ti je negdje oko 12 cca ,ameri su bili na 22 sada su niže sigurno mi smo bili na 23 kada je Crobex bio oko 5200

SAM PROTIV SVIH

trebao bi vjeko razmisliti o chatu … ovo stvarno više nema smisla …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close