Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Braca Srbi bi rekli: “Nema sto da brines, sigurno ce da pogines” [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ej ljudi, a kakav plan ima genijalac Bush? Bio sam odsutan jučer i danas od izvora svih informacija (i super mi je bilo) pa sam propustio taj dio!
Pliz, ukratko? Ako je uopće vrijedno spomena jer vidim da im burza i nije baš nešto reagirala!

Reko dat para da se riješi problem, ali je malo dao.

No respect

hehehe SLK nemoj me citarati jer se šire glasine da smo ista osoba ti, ja i Petrov [lol] [lol] [lol]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Cim je Bernanke spomenuo Bush-a i njegovu administraciju, burza im roknula cca 2.5%. Need I say more?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Hm, bojim se da će pažnju od gospodarske krize odvući na nešto drugo…[sad]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Hm, bojim se da će pažnju od gospodarske krize odvući na nešto drugo…[sad]

Citam neki dan u novinama da Bush glavnu teroristicku prijetnju vidi u Europi… [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

iVEK I ONDA JE SVIZAC ZAMOTAO ČOKOLADU.Jučer u raspravi nisi tako pisao ali vidim da te je strah da CROBEX ne potone ispod 4800.[lol]

SAM PROTIV SVIH


misko: ” Hm, bojim se da će pažnju od gospodarske krize odvući na nešto drugo…[sad] ” Citam neki dan u novinama da Bush glavnu teroristicku prijetnju vidi u Europi… [lol]

Što se mene tiče, dobro je dok Kinu ne dira! Ma ljudi moji, ne želim biti subjektivan, ali ja stvarno mislim da bi u slučaju globalne recesije brodari najbolje prošli!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Greonimo,

Kako Indijanci love medvede?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


iVEK I ONDA JE SVIZAC ZAMOTAO ČOKOLADU.Jučer u raspravi nisi tako pisao ali vidim da te je strah da CROBEX ne potone ispod 4800.[lol]

Da se nama ne dogodi Groundhog Day. Sve ostalo je OK.

skype - ivek1234


Kina je mislim po multiplama tu negdje ko mi, mozda malo gora. S tim da ima 2x veci rast BDP-a i ogromni suficit (za razliku od ogromnog deficita koji ima Hrvatska).

Naš prosijek PE iz crobexa je oko 23 a Kineskog Indexa oko 40

Ulažite u znanje i neiznosite neistine

SAM PROTIV SVIH

Samo malo razmislite a znam da ovdje ima vrlo inteligentnih ljudi koliko Americi u ovom trenutku paše neka duža recesija.Sve su napravili i posložili da odgovore Kini

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close