Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


He, ja popi…dim i napisem post i evo digo forum na noge u subotu u ponoc… [lol] [lol] [lol] Ma, razmislite malo do ponedjeljka pa svatko neka odluci sto ce. Da ce biti zanimljivo – biti ce. [cool]

Daj vrati Ljubu u avatar, bilo mi je lakše…[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ivek123:

He, ja popi…dim i napisem post i evo digo forum na noge u subotu u ponoc… [lol] [lol] [lol] Ma, razmislite malo do ponedjeljka pa svatko neka odluci sto ce. Da ce biti zanimljivo – biti ce. [cool]

Daj vrati Ljubu u avatar, bilo mi je lakše…[lol]

[lol] [lol] [lol] [lol]

Stari moj, da ti budem iskren. Pocinjem zaliti za Ljubom!! [cry][cry] Sada bi crobex bio na 2500-3000 i stvarno bi bilo UP; UP; UP. Rane bi zalijeclili i to je to.

skype - ivek1234

Ma uvijek imas svakakvih misljenja, k’o i na ovom forumu
Mislim da je neki konsenzus da NEZNAMO KUD IDEMO
Moje misljenje je da nece biti tako crno,

ono sto mene brine je al qaeda jer su vec predugo mirni, a da nisu izveli neko vece sranje…
Odnosno bojim se nesto tipa sranja i rata u Pakistanu te ovo s Iranom, Izraelom, manje me je frka recesije

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


e ivek, uspio si i mene ubit u pojam… [undecid]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] Pelazim na stranu tvoje avatara!!! [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Misljenja su ko guzice. Svatko ima jednu…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ma uvijek imas svakakvih misljenja, k’o i na ovom forumu
Mislim da je neki konsenzus da NEZNAMO KUD IDEMO
Moje misljenje je da nece biti tako crno,

ono sto mene brine je al qaeda jer su vec predugo mirni, a da nisu izveli neko vece sranje…
Odnosno bojim se nesto tipa sranja i rata u Pakistanu te ovo s Iranom, Izraelom, manje me je frka recesije


moram ovo ponoviti, da se i ja pridruzim dark side-u

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Meni se čini da je bilo bolje zaraditi milju, pa platit deset posto, nego ne zaradit ništa, ko sad. [lol]

No respect

prvo Crobex na 4500 pa vrlo polako ali sugurno up!!!

Mračna strana je cool, kad jednom pređeš onda više nemaš straha. [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Sam se vi zahebavajte, ovako ce vas medo dohvatit…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Mračna strana je cool, kad jednom pređeš onda više nemaš straha. [wink]

Ne straha, nego povratka.

No respect

Ej ljudi, a kakav plan ima genijalac Bush? Bio sam odsutan jučer i danas od izvora svih informacija (i super mi je bilo) pa sam propustio taj dio!
Pliz, ukratko? Ako je uopće vrijedno spomena jer vidim da im burza i nije baš nešto reagirala!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close