Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kad se iz aviona vidi globalna recesija!

zar ti stvarno mislis da ce biti globalna recesija????

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Bit će dobro ako ne bude depresija.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Svaka čast g. Iveku na analizama, ali kako onda komentirate to što je svakim danom na hrportfoliu sve više fondova sa zelenim “N”?

A svi bi para i svi bi usli u ovu igru. Fondovi i OMF-ovi su nista drugo nego paraziti. Friski kapital donosim mi – stoka, kroz svoje placice koje upucavamo u fondove ili burzu a drzava nam otima kao za OMF i tu se lijepo nasao model.

skype - ivek1234

Bit ce interesantno barem sljedecih 6 mjeseci. To je sigurno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Bit će dobro ako ne bude depresija.

Trump je vec spominje i tvrdi da je US u recesiji a da je i depresija izgledna a onda nam evo novih ratova.

http://www.cnbc.com/id/22711529

skype - ivek1234

Heh, a sto OMF ne plasiraju u dionice, ode drzavi u obveznice. To me jos vise boli [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ma cuj onda nam nikakav cash nece biti dovoljan,
ovo je malo apokalipticno za moj ukus
mislim da nece…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

He, ja popi…dim i napisem post i evo digo forum na noge u subotu u ponoc… [lol] [lol] [lol]

Ma, razmislite malo do ponedjeljka pa svatko neka odluci sto ce. Da ce biti zanimljivo – biti ce. [cool]

skype - ivek1234


ma cuj onda nam nikakav cash nece biti dovoljan,
ovo je malo apokalipticno za moj ukus
mislim da nece…

A gle, imas intervju na video streamu, nisam nista izmislio, samo prenosim pa tko hoce neka gleda….

skype - ivek1234

e ivek, uspio si i mene ubit u pojam… [undecid]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Neće biti depresija ako puste da ciklus odradi svoje. I ako se države i političari ne budu mješali. mene je najviše strah možebitne izolacionističke politike koja bi blokirala svjetsku trgovinu i dugoročnih državnih stimulacija i igrarija. BTW, kineske banke imaju jazovku dubine skoro deviznih rezervi (1400 milijardi rezerve, 1000 sumnjiva ulaganja).

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


e ivek, uspio si i mene ubit u pojam… [undecid]

[lol]

No respect

New Report

Close