Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne znam o čemu vi pričate. Evo ja svaki dan gledam top 10 i ne vidim da itko biniji izlazi iz firmi. To što su neki kapitalizirali svoje bonuse, pa to bi i ja učinio. Ajde malo stavite na papir tko je to izašao iz koje firme.

I love the Smell of Profits in the Morning

Je vipy, samo sto se vecina nasih tvrtki trzi na vrlo optimisticnim multiplama… CROBEX je na P/E oko 30, a van njega je jazovka. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ja samo ne znam, jesu u SAD svi ludi koji ulažu. Tamo je prva generacija investitora prodala svoje udjele prije 50 – 100 godina. Pa se i dan-danas zarađuje. Nakon desetaka korekcija i recesija pa i depresija.

No respect


Je vipy, samo sto se vecina nasih tvrtki trzi na vrlo optimisticnim multiplama… CROBEX je na P/E oko 30, a van njega je jazovka. [lol]

Pa iziđi iz crobexa ako je tako visok, ima jeftinijih ali su nesigurnije[lol]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

hebemti, ljudi pomozite, medvedi me napali [lol]
sva sreca da i ja imam medu u avataru…

na kojim su multiplama kinezi?
sto se tice casha u fondovima, radio sam jednu analizu odnosa depozita u bankama u vrijednosti imovine u fondovima po CEE regiji, iznenadili bi se kak smo “zaostali”. Ako ih stignemo omjerom, bojim se da ce tek onda biti balona…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ma gle SLK, dugorocno ces ti u prosjeku dobit svojih 10% godisnje, manje vise. Neke generacije nahebu, vecina ne. Tako to ide u krug.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Kina je mislim po multiplama tu negdje ko mi, mozda malo gora. S tim da ima 2x veci rast BDP-a i ogromni suficit (za razliku od ogromnog deficita koji ima Hrvatska).

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ma gle SLK, dugorocno ces ti u prosjeku dobit svojih 10% godisnje, manje vise. Neke generacije nahebu, vecina ne. Tako to ide u krug.

Definitivno tocno
ako meni predstoji 30 g aktivnog ulaganja, sasvim mi je jasno da cu morati pregristi cca 6 korekcija

ZATO ako uzmes prosjecnog dionicara unutar elektroprojekta, njemu je najbolje prodati dionice jer…[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ma dajte ljudi, kud ste me odgurali, dajte da udahnem [lol] [lol]
Indijanci moji, (Hrvati su prvi doronili do Amerike, kakav Ge Ronimo, on da je nas znao bi gdje se roni).
Ne vjerujte njegovom zadnjem postu, Vidite kolikose izlijo i bas pod nase drvo, Taj mlaz je toliko sirok mora bit od njegve Skwo.
Samo jedna rijec za Todavodenicare PRENAKUPOVANO!!! ako ne vjerujete izbrojite se. Koliko kupaca trebate da vas pokupuju i k tome jos po cijeni koja bi vama odgovarala.

Dragi moji .. vi vec znate koji. Ne gubite vrijeme, ucinite sto treba. (Uzet lovu i zaronit u onu koja ce dizat Crobex.)

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

Svaka čast g. Iveku na analizama i predviđanjima krize koja nam dolazi, ali kako onda komentirate to što je svakim danom na hrportfoliu sve više fondova sa zelenim “N”?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Nek svak radi sa svojim novcima šta god hoće, što se mene tiče nek založi kuću i digne sve na margin pa nek kupuje jeftino koliko god hoće. Njegov rizik.

Ali OMF ne smiju kupovati u trenutcima kad se iz aviona vidi globalna recesija! Nemaju oni šta OIF-e spašavati. Nek povuku lovu iz njih, to je jedino logično što mogu napraviti.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


ZATO ako uzmes prosjecnog dionicara unutar elektroprojekta, njemu je najbolje prodati dionice jer…[lol]

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dobra …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close