Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Che,

da si ptao mene ja bih ti najpametnije savjetovao, rekao bih ti da se radije napiješ s tom lovom koju imaš. to bi ti bila najbolja investicija
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Todine dionice nisu u crobexu, tako ako se priča o padu crobexa, to nema veze s njima.
Recimo u LEDO vjerujem i nisam ga prodao, taman da i padne na 17-18, bit ce 30 najesen.
naravno to je IMHO, drugi smiju mislit drugačije.

Silvana iz PBZ Investa piše da nema razloga za nastavak korekcije i da će opet dominirati dionički fondovi.
Da se sad zabrinemo? [wink]


Todine dionice nisu u crobexu, tako ako se priča o padu crobexa, to nema veze s njima. Recimo u LEDO vjerujem i nisam ga prodao, taman da i padne na 17-18, bit ce 30 najesen. naravno to je IMHO, drugi smiju mislit drugačije.

ako bude manje od 35 imas rucak, ako bude vise placas ti, pristajes na okladu?

IDEMO AP AP

naravno , od srca plaćam [proud]


naravno , od srca plaćam [proud]

i budes, a vidio si da mogu puno pojest[proud]

IDEMO AP AP


Vidim da neki imaju krivu percepciju ulaganja na burzi pa da im pokušam malo pomoći. Imam osijećaj da mnogi ne mogu shvatiti zašto Todorićeve dionice ne padaju nego rastu i odoljevaju sili teže,dok druge koje se naizgled čine jeftine po fundamentalnim pokazateljima jednostavno padaju ili stagniraju.Odgovor je vrlo jednostavan i vidi se iz aviona.Nabrojati ću par stvari i ako nakon toga ne uvidite za vas nema pomoći. -hrana postaje strateški proizvod u svijetu(Todorić se isključivo bavi prehranom) -očekuju se povećanja cijena prehrambenih proizvoda -velika mogućnost plasmana proizvoda na tržište regije(još postoje velike rezerve u tom segmentu) -konsolidirani izviještaji nekih njegovih tvrtki golicaju maštu ulagača moju više ne (potrudite se i saznajte) -otvaranje 4 puta većeg tržišta (turska) -pojavljuje se mogućnost plasmana robe i u rusiju ukrainu kazahstan(sve pod uvjetom da su njegove tvrtke dobro organizirane a za sada u to ne bi trebali sumnjati) -pojavljuje se samim time mogućnost povećavanje poslovanja u sljedećem vremenskom razdoblju Da li će ova svijetska recesija utjecati na poslovanje njegovih tvrtki neće,da li će im se smanjiti poslovanje neće jer su tek u ekspanziji,da li će u budućnosti imati zbog toga bolje rezultate hoće.Dali će zbog svega toga rasti cijena dionoca njegovih tvrtki vjerujte da hoće. I da na kraju odgovorim zašto neke tvrke koje imaju odlične fundamentalne pokazatelje npr ADRIS ili PODRAVKA jednostavno cijenovno ne prate rast zato što i ne pomišljaju na širenje i povećanje svojih rezultata. Što meni vrijedi lova na računu ADRISA koja stoji na računu i na koju oni ubiru kamatu kao dioničaru.

JOS JEDNOM DA SVI DEZURNI KOREKTICARI ZNAJU ZASTO TODORIC NE PADA!!!

IDEMO AP AP

I kasnije bocu negdje u separeu u hemmu ili ritzu cu dodat [proud]

interesantna rasprava, nešto konkretno od Geronima ali ne slažem se oko ovoga za Adris, i oni vole pare više nego Agrokor .. oni ziheraše, čekaju pravu priliku i budi siguran da će oni to tutnut nekamo … mislim čak ove godine, EU neće čekat

Cookie Monster

Ajmo da cujemo misljenja koje firme ce imat ( očekivano ) dobar FI, ili ugodno iznenadit, a koje ce podbacit.
Naravno od onih koji bar nešto znaju o poslovanju firma od koje imaju dionice.

TodaVoda će se držati čvrsto samo do 10:00 h u ponedjeljak, nakon toga jazovka.

Mislim ja ne prodajem svoje, ja čekam Belje na 1.000, Pivk na 2.000, Ledo na 50.000 i Konzum na 250.000.

Tako da ne mislite da drukam za pad cijena (koji je ionako neminovan)[lol] [lol] [lol]

IMHO

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

Ma dajte molim vas kolege. DCM metoda je nepogrešiva kod izračuna. Uz ovu korekciju dodajte još -10% i eto Vas na fer vrijednosti.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

New Report

Close