Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Isprike kolega ako ste shvatili osobno, bilo je samo kao primjer. Mislim da će sve na kraju bit u redu, samo će koštati jako puno živaca, a neki će otpasti jer ih nemaju ….

Ma znam, trudim se neš saznat ili pitat ili reči a odmah dobijem po nosu.
Svi smo tu zajedno, i ekipa koja je na forumu manje više niti ne paničari niti ne prodaje, ali od aktivnih dioničara mislim da ih jedno 20% nema internet, 50% ne čita uopće forume, a 10% njih kupi dionice i zaboravi a njih a nas 20% smo tu i pričamo.

Nemožemo i nebudemo utjecali na druge, ali možemo barem tu funkcionirati normalno.
Strah je strah a vjerujem da će u pon ako neće biti migrosa nastat pad u kojem ne želim sudjelovati.
ja sam u dionicama 100%, pa si ti sada misli!!!
Da imam 50% cash bolilo bi me jer bi nadokupio na dnu pa ublažio minus ali nemam!!!


vlalonca: ” Moja velika nada je da će todo kupit migros da malo naraste da se izvučem bar na nuli sa nekim dionicama i da onda prodam i čekam bolja vremena. Jer ako još todo ne preuzme migros, a joooooojjjjjj ” bas zbog ovakvij kao ti bih da toda ne dobije migros, svi vi koji ste u agrokorovim dionicama zbog migrosa ne zasluzujete da ga dobije, špekulanti!!! ulozite i cekajte, to je najjaci nacin za zaradu!!

Oke to je to!!!
Više niš ne pišem tu jer samo serete!!!

Moje mišljenje je (pa ćeš znat zakaj se veselim migrosu):::
idemo dolje i slijedeći tjedan, ali ako migros dobi todo za vlasnika, ja ću uspjeti izaći na nuli.
nemam cash sve je u dionicama.

A todine dionice + neke druge nemam radi migrosa nego radi frenda koji je visok u konzumu i znam kaj se manje više događa!!!!

Odo ja off sa ovog topica.[bye]


INSAJD: ” vlalonca: ” Moja velika nada je da će todo kupit migros da malo naraste da se izvučem bar na nuli sa nekim dionicama i da onda prodam i čekam bolja vremena. Jer ako još todo ne preuzme migros, a joooooojjjjjj ” bas zbog ovakvij kao ti bih da toda ne dobije migros, svi vi koji ste u agrokorovim dionicama zbog migrosa ne zasluzujete da ga dobije, špekulanti!!! ulozite i cekajte, to je najjaci nacin za zaradu!! ” Oke to je to!!! Više niš ne pišem tu jer samo serete!!! Moje mišljenje je (pa ćeš znat zakaj se veselim migrosu)::: idemo dolje i slijedeći tjedan, ali ako migros dobi todo za vlasnika, ja ću uspjeti izaći na nuli. nemam cash sve je u dionicama. A todine dionice + neke druge nemam radi migrosa nego radi frenda koji je visok u konzumu i znam kaj se manje više događa!!!! Odo ja off sa ovog topica.[bye]

pa ako ti je frend visoko u konzumu onda znas dal je dobio ili nije!!
nema “AKO”
takvi kao ti i ruse trziste!

IDEMO AP AP

pa ako ti je frend visoko u konzumu onda znas dal je dobio ili nije!!
nema “AKO”
takvi kao ti i ruse trziste!

——————————————————————————–

Naravno da je dobio,to se je znalo još u srijedu kolega.


pa ako ti je frend visoko u konzumu onda znas dal je dobio ili nije!! nema “AKO” takvi kao ti i ruse trziste! ——————————————————————————– Naravno da je dobio,to se je znalo još u srijedu kolega.

to sto ti znas ja sam vec zaboravio[lol] [lol]

IDEMO AP AP


jovica: ” pa ako ti je frend visoko u konzumu onda znas dal je dobio ili nije!! nema “AKO” takvi kao ti i ruse trziste! ——————————————————————————– Naravno da je dobio,to se je znalo još u srijedu kolega. ” a sad bi sin ucio tatu kak s deca delaju[lol] [lol]

oprosti tata.

ma kolege,

svaki puta kada crobex pada neki govore k’o papige uvijek iste razloge zašto pada a koji su postojali i onda kada je rastao.
– mjesecima slušamo jedno te isto !
moje isprike ako se netko našao uvrijeđenim – to mi nije bila namjera već samo rekapitulacija nekih postova – a onaj koji se našao uvrijeđenim, pitao bih ga zašto tako misli ili se osjeća jer time samo dokazuje da je on taj.


ma kolege, svaki puta kada crobex pada neki govore k’o papige uvijek iste razloge zašto pada a koji su postojali i onda kada je rastao. – mjesecima slušamo jedno te isto ! moje isprike ako se netko našao uvrijeđenim – to mi nije bila namjera već samo rekapitulacija nekih postova – a onaj koji se našao uvrijeđenim, pitao bih ga zašto tako misli ili se osjeća jer time samo dokazuje da je on taj.

ako pucas na mene, 100 % sam u dionicama od 6 mjeseca 65% u ledu, ukupno u agrokoru 95% i mene korekcija nije niti okrznula, suprotno, jos sam debelo zaradio, i debelo cu i dalje zaradivati, najvise su stradali oni koji su u fundamentalno”dobrim” dionicama..toda je zakon, on NE smije padati, u njemu ste zasticeni kao svete indijske krave!! i opet kad mislite da je preskup , pogledajte za godinu dana i vidjet ce te da ce najvise opet odraditi, TODEX ce debelo potuci CROBEX[lol] [lol]

IDEMO AP AP


SLK:

Ljudi pripremite se za iskrcaj sredinom ili krajem svibnja! Polijećemo High![thumbsup][thumbsup]

Zasto iskrcaj krajem svibnja?????

Polupo si lončić… to nisam ja rekao nego netko tko je mene citirao.

No respect


INSAJD: ” vlalonca: ” Moja velika nada je da će todo kupit migros da malo naraste da se izvučem bar na nuli sa nekim dionicama i da onda prodam i čekam bolja vremena. Jer ako još todo ne preuzme migros, a joooooojjjjjj ” bas zbog ovakvij kao ti bih da toda ne dobije migros, svi vi koji ste u agrokorovim dionicama zbog migrosa ne zasluzujete da ga dobije, špekulanti!!! ulozite i cekajte, to je najjaci nacin za zaradu!! ” Oke to je to!!! Više niš ne pišem tu jer samo serete!!! Moje mišljenje je (pa ćeš znat zakaj se veselim migrosu)::: idemo dolje i slijedeći tjedan, ali ako migros dobi todo za vlasnika, ja ću uspjeti izaći na nuli. nemam cash sve je u dionicama. A todine dionice + neke druge nemam radi migrosa nego radi frenda koji je visok u konzumu i znam kaj se manje više događa!!!! Odo ja off sa ovog topica.[bye]

vlalonca,
Oprosti pa zar si tako malo informiran???
U svijetu i povijesti Burzi uglavnom su najveci bankroti i gubitci dolazili bas od insajdera, i zbog njigovih informacija koje, bas zbog kvazi pouzdanosti vode u tesku zabludu. Npr: “ENRON” i u novijoj pvijesti Co: ERIKSON (pad dionice u Stokholmu od 500 kruna na 2 krune unistio je sve penzionere, ulagace i Švedske fondove), ili nas Hr.Erikson neko je napisao od ljeta je vec zaronio s cijenom 40%, a padu se ne vidi kraj.

Todoriceve:
Imat ce siguran pad bez obzira na ishod.
– Ako ne prodje kupnja Migrosa zato jer nema velikog ocekivanog Izvoza,
– a ako kupi zato jer su ocekivanja vec previsoko ukalkulirana, veliki krediti i PRAVILO tko kupuje pada mu cijena, a ko se prodaje raste mu cijena (a misljenje ovo je ipak druga situacija, uglavnom investitorima i krade lovu iz djepa).

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

[ Todoriceve:
Imat ce siguran pad bez obzira na ishod. – Ako ne prodje kupnja Migrosa zato jer nema velikog ocekivanog Izvoza, – a ako kupi zato jer su ocekivanja vec previsoko ukalkulirana, veliki krediti i PRAVILO tko kupuje pada mu cijena, a ko se prodaje raste mu cijena (a misljenje ovo je ipak druga situacija, uglavnom investitorima i krade lovu iz djepa).
[/quote]

citirat cu wundera jednom prilikom!!
“bez ljutnje al predlazem ti da se prestanes bavit dionicama i uhvatis macole, sjekire ili motorne pile u najnaprednijem slucaju”[thumbsup]

IDEMO AP AP

NHF

IDEMO AP AP

New Report

Close