Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Luković iz ZABE je znao kako i kada se iskrcati.

Nije samo on. Ima ih dosta. Glavonje su imale dobre savjetnike. Oppenheim, Lukovic, Dropulicka itd….

skype - ivek1234

da smo mi stvarno u sranjima ne bi se ovako crnilo prosipalo po forumu nego bi optimizam frcao ko prosli tjedan dok ste se svi istovarali..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


da smo mi stvarno u sranjima ne bi se ovako crnilo prosipalo po forumu nego bi optimizam frcao ko prosli tjedan dok ste se svi istovarali..

Mi smo mozda i u vecima. Bliska buducnost ce pokazati…..

skype - ivek1234

Evo da se i ja kratko uključim, posljedica svega ovog bi mogla biti da će opstati samo najjači fondovi što je i normalno, u posljednje vrijeme svaka šuša otvori neki fond.
Inače moja prognoza za sutra (prema TA) stagnacija ili blagi rast koji nije nikakav pokazatelj budućih kretanja. Inače prilično sam pesimističan stanjem na tržištu u 2008. Eventualno bi mogli profitirati Todine dionice dok ne prođe Migros groznica, a poslije tko zna[undecid]

Rekao da neću ovdje pisati ali da se osvrnem,jako mi je drago da se neki vračaju iz Amerike kupovati jeftine Hrvatske dionice,dobrodošli,dobar znak, rekao sam Vam lijepo da će se izjednačiti Dow i Crobex na 7500 bodova,naše dionice imaju ono što Američke nemaju,taj novac od Amer-dionica treba stiči na tržišta u razvoju a to smo mi Croati

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


da smo mi stvarno u sranjima ne bi se ovako crnilo prosipalo po forumu nego bi optimizam frcao ko prosli tjedan dok ste se svi istovarali..

Svaka ti dala! Ovi trejderi sad drhte jer je tržište krenulo gore i već sutra moraju platiti više ak žele ući u voz.

super24:

da smo mi stvarno u sranjima ne bi se ovako crnilo prosipalo po forumu nego bi optimizam frcao ko prosli tjedan dok ste se svi istovarali..

Mi smo mozda i u vecima. Bliska buducnost ce pokazati…..


ko i uvijek..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Bilo bi dobro da se neke kolege odavde pomire da neće baš biti toliko jeftinog dokupa koliko oni drukaju da bude … ima ovdje ljudi koji pišu iz opreza, a bome i onih koji drukaju kako bi ponovili što niži ulaz …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Ma drukaju Amerikanci ,tamo prodaju u Americi svoja sranja dionička i ovdje bi kupovali jeftino bisere turizma u pušačkoj horizontali[thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

ma kužim ja kolege drukere, da sam propustio onu rasprodaju 19. i 20. 11. i ja bih možda sada provodio cijele dane pokušavajući vratiti cijene još jednom tako duboko. ali na sreću nisam [cool]


Bilo bi dobro da se neke kolege odavde pomire da neće baš biti toliko jeftinog dokupa koliko oni drukaju da bude … ima ovdje ljudi koji pišu iz opreza, a bome i onih koji drukaju kako bi ponovili što niži ulaz …

Jos predlozi ljudima da odmah sutra dignu max margine i stave hipoteku na nekretnine pa je dozivljaj potpun. Daj molim te samo jednu (1) cinjenicu/argument za preokret.

Unaprijed zahvalan.

Ivek

skype - ivek1234

http://www.seebiz.eu/hr/burze/stranci-su-naprosto-odlucili-napustiti-rizicna-trzista,6554.html

Pogodak “u sridu”, što vam se čini? Valjda zna čovjek, pa preziva se Gatara.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

New Report

Close