Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Fond manageri, ako su imalo pametni lagano ce prodavati dionice koje su kupovali ovih dana. Inace nam, bojim se slijedi repriza 11. mjeseca. Ajde decki, znam da vas ima tu, razmislite o tome zajednicki na rucku.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Cestitam svima, izgleda da je jos jedna iza nas.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Kakav mrtvi pad? Svi pokazatelji govore suprotno. Nema mjesta depresiji, optimizam mora prevladati. Rezultati to i pokazuju. Dobiti ćemo uskoro pozivnicu u NATO, IGH se širi u Rusiju (tko zna koga će još povući sa sobom, INGRU pretpostavljam), Todorić počinje djelovati globalno, prehrambene tvrtke u fokusu kao nikad prije, Tedeschi se širi na ljekarnički biznis. Gdje je tu mjesto crnim tonovima?

Ovo je umjetno isprovocirano i nema nijednog valjanog opravdanja

Ma zezam se! [lol] [lol] [lol] [lol]

Ovu temu “korekcija” možemo zaboravit na neko vrijeme!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

MMF se ne slaže da je gotovo, al šta oni znaju.

MMF upozorava na mogućnost većih gubitaka proizašlih iz američke kreditne krize

WASHINGTON, 17. siječnja 2008. (Hina/AFP) – Kriza na američkom tržištu drugorazrednih hipotekarnih zajmova vjerojatno će izazvati veće probleme nego što se očekivalo budući da nisu svi tržišni sudionici točno utvrdili stvarnu visinu svojih gubitaka, upozorio je Međunarodni monetarni fond (MMF).

No respect

izgleda da smo najgore prosli
sad samo valja vidjeti kad ce iduca
treba pratiti tiskovine i dalekovidnicu (tv)

Postanite Eu-robovi

1,10%

4949[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Merrill Posts Record Loss on $15 Billion Writedown ,al to nema nikakve veze sa nama [lol]

Necu politiku u svoju butigu .

crobex 4965 +1,40%, nije me bilo tri ure a vi digli za 1%, svaka čast ljudi![thumbsup]

dan je pametniji od noći


izgleda da smo najgore prosli
sad samo valja vidjeti kad ce iduca
treba pratiti tiskovine i dalekovidnicu (tv)

Tek na trecoj strani moja omiljena tema!!!! Procitajte naslovnicu danasnjeg jutarnjeg. Znati cete na sto mislim…

skype - ivek1234

Savršeno, zeleno što volim zeleno[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

šareno :http://money.cnn.com/data/world_markets/

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Sutra idemo sa jačim zaletom gore.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close