Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pogledao sam i nisam nasao nista znacajno da se dogodilo 1008. godine,
u to vrijeme mi smo jos hebali Madjare, a tek kasnije su oni nas shebali[lol]

Eee, da nam je danas Austro-Germanska drzava Crobex bi bio na 15000…. [thumbsup]

skype - ivek1234


Eee, da nam je danas Austro-Germanska drzava Crobex bi bio na 15000…. [thumbsup]

Bolje je ovako, sad možda i mi imamo šanse da doživimo rast do te cifre [lol]

oće crobex i danas dole?


oće crobex i danas dole?

vjerovatno da- ako potonu brodari, tržište ih slijedi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


oće crobex i danas dole?

neće

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

recesija je jedan širok pojam, al ja ga najdenostavije vežem u smanjenu potrošnju (na to je vezano cijelo gospodarstvo) sve se svodi na to Potrošnja=gospodarsvo[huh][huh][huh]

u SAD smanjena potrošnja u odnosu na prošlu godinu za 0.4%[embarass]
pored hipotekane krize, još jedna vesela vijest [bye]

Moderatora treba zabranit!!!

EU danas otvorila u zelenom, valjda će se prenijeti i na nas [smiley]

Ignore: KressoM, delux

možemo očekivati pozitivni zaokret?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


EU danas otvorila u zelenom, valjda će se prenijeti i na nas [smiley]

Prema jucerasnjim prosjecnim cijenama mislim da i nije normalno da se ne nadamo zelenom.. 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Rekao bih da cemo se danas zeleniti, to je prilika za one koji nisu uspjeli izaci na vrijem da to naprave ukoliko misle da ce trziste ici dole, a za one koji su se jucer nakupovali da se vesele [proud], samo ako ste jucer kupovali nemojte onda danas prodavati [thumbsup]

Prema jucerasnjim prosjecnim cijenama mislim da i nije normalno da se ne nadamo zelenom

A i po odnosima K/P,osim na brodarima gdje će biti masakr.

Bitno da su se fondovi nakrcali jeftinim dionicama jučer… Samo nas plaše lošim vijestima. Onaj ko drži dionice dugoročno nema straha..

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close