Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega slabo si upucen, recesija je u europi jos i veca nego u americi.

ZNAS LI TI STO JE RECESIJA?????????????????????????????????????

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


bulakov: ” Kolega slabo si upucen, recesija je u europi jos i veca nego u americi. ” ZNAS LI TI STO JE RECESIJA?????????????????????????????????????

Daj me molim te pouci [lol]

vipy:

bulakov: ” Kolega slabo si upucen, recesija je u europi jos i veca nego u americi. ” ZNAS LI TI STO JE RECESIJA?????????????????????????????????????

Daj me molim te pouci [lol]


Ocito ne znas,
os po seljacki?
kad susjedu ugine krava-inflacija
kad tebi i susjedu uginu krave – recesija

a za sluzbenu definiciju se potrudi, al ne pisi gluposti [thumbsup]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Hvala, stvarno nisam znao [lol] . Samo ne znam zasto mene pitas dali znam sto je recesija. Napisao sam samo da je recesija u europi i to nisam donio na temelju toga sto sam radio ankete po EU nego jer su prije par sati to rekli jednoj EU tv.

Evo jedna dobra vijest:
Aureus equity ima akciju na izlaznu naknadu do kraja svibnja.

do 3 mjes. = 5,00 %
od 3 do 6 mjes. = 4,00 %
od 6 do 12 mjes. = 3,00 %
od 12 do 24 mjes. = 2,00 %
više od 24 mjes. = 0,00 %

Sutra će svi roknuti oko 2% + 5% naknade za izlaz. Prilika koja se ne propušta. [lol]

bulakov:

Kolega slabo si upucen, recesija je u europi jos i veca nego u americi.

ZNAS LI TI STO JE RECESIJA?????????????????????????????????????


Ajde vipy daj jedao strucno objasnjenj recesije .
Da ne ispadnem bedak , znam ja opcenito st je to opcenito ( smanjenj potrosnje , inflacija , smanjenje prizvodnje , gomilanje zaliha ) .[thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

A period of general economic decline; specifically, a decline in GDP for two or more consecutive quarters.
trenutno postoji prijetnja od recesije za US (kao i za EU) , ali dok ne dodju sluzbene statistike…

meni je super ono s kravama[lol] zato molite se da kod nas ne dodje recesija barem 20 g. ,
Trenutno, mi smo jos daleko od ugibanja krava[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ok, sada smo na istoj valnoj duljini [proud] , samo ja sam izasao full u vrhu i ne mislim cekati potvrde.
A za ubuduce mislim da oni koji ne znaju neke osnovne pojmove nek prosurfaju malo, imaju wikipediu, knjige bla bla bla…

Ajde vipy ne znaju svi ovaj njemački kaj ti pišeš.[wink]

Evo onako zdravo seljački recesija bi bila usporavanje u privrednoj aktivnosti određene zemlje, uz pogoršanje opće ekonomske klime.
Možemo ju prepoznati po porastu nezaposlenosti npr.
Ili po padu realnog dohotka.
Obično ljudi paze što kupuju, padne potrošnja.
Itd.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A period of general economic decline; specifically, a decline in GDP for two or more consecutive quarters.
trenutno postoji prijetnja od recesije za US (kao i za EU) , ali dok ne dodju sluzbene statistike…

meni je super ono s kravama[lol] zato molite se da kod nas ne dodje recesija barem 20 g. ,
Trenutno, mi smo jos daleko od ugibanja krava[lol]

Ma mi smo u recesiji zadnjih 1000 godina….. [cry][cry]

skype - ivek1234

Vipy, nemoj se ljutiti ako ljudi ne znaju što je recesija.
To je posljedica toga što kod nas već neko vrijeme traje snažan gospodarski zamah [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ma mi smo u recesiji zadnjih 1000 godina….. [cry][cry]


pogledao sam i nisam nasao nista znacajno da se dogodilo 1008. godine,
u to vrijeme mi smo jos hebali Madjare, a tek kasnije su oni nas shebali[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close