Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


LoLa: ” ht – je za plakat!![cry] ” ht se pokazao najtvrđim orahom danas

ledo kolega!!!

IDEMO AP AP


_Mrzljak_: ” Da stagnacija tržišta traje od kraja petog mjeseca rošle godine .. uz pojedinačne veće ili manje bljeskove pojedinih izdanja .. trenutna situacija ne obećava ; negativne vijesti sustižu jedna drugu .. vjerojatno je da nas i sljedećih dana čeka nastavak pada tržišta .. [huh] ” Pogledajte teletekst HTV-a, sve same dobre vijesti. Ploča se sutra preokreće. Iako bih volio još jedan crven dan, barem na 2 dionice koje lovim.[thumbsup]

Gledaj vijesti na Nova pa onda na HRT 1 pa ti vidi!!!

meni su to loše vijesti, neznam[angry] [angry] [huh][huh]

uf koji druk na Nova tv[sad]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


uf koji druk na Nova tv[sad]

šta su rekli?

No respect

Sad još Dnevnik [bye][bye][bye]

Možda poslije 12-13 bude puno bolje, tak si nekak mislim.
Mogo bi nastat u jednom trenutku opći potop i onda se vratiti u normalu i oporavak (vjerojatno gore nego danas=

Hm koliko sam uspio iskusiti u praksi, a i pročitati u literaturi, riječi brokera i kojekakvih invewsticijskih savjetnika bolje ne uzimati za ozbiljno. Neka pravila kažu kakav bude siječanj takva će biti cijela godina, mislim da će se ovu godinu moći iznadprosječno iskoristiti jedino špekulacijama. Nadam se da griješim ali bojim se da je ovo prva od niza korekcija koje će se desiti u ovoj godini. E tu treba biti pametan pa hrabro prodati kada tržište luduje i kupovati u ovokvim i gorim situacijama. Ja se zaj… što nisam ATPL prodao na 3500 uletiše mirovinci i pomisli oni će braniti cijenu bar do 3k, a vidi vraga izgleda kao rupa bez dna j… ga treba sad čekat ko zna koliko da se vrati umjesto da kupim po 2xxx

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/novac/20080116_35156.php

IDEMO AP AP

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region2.html

eto bar nismo sami!!!
[lol] [lol] [lol] [lol]

uf eto druk i na HRT,gdje je nas Sprajc[lol] .Na novoj kriv raskid sa milanovicem ,na hrt kriva inflacija i globalni svijet

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


uf eto druk i na HRT,gdje je nas Sprajc[lol] .Na novoj kriv raskid sa milanovicem ,na hrt kriva inflacija i globalni svijet

Sprajc ceka na bidu [lol]


ČARUGA: ” LoLa: ” ht – je za plakat!![cry] ” ht se pokazao najtvrđim orahom danas ” ledo kolega!!!

AUHR kolega

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

uf evo druk i za IGH[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close