Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zadnji put kad je bio ovakav pad nije bilo zaj…ncije kao danas. ima bit da se tovar navika na batine.


Mislim da ima jos vremena za dokup[embarass]

neznam zasto , ali sloziem se
sta je tu je , u svakom slucaju biti ce veselja ovisno sa koje strane stojim [undecid]

najvrednije stvari u životu su besplatne


Mislim da ima jos vremena za dokup[embarass]

da.
ja 45% u cashu pa mjerkam.[rolleyes]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Mislim da ima jos vremena za dokup[embarass]

Brijem da ti nada tone. Mislim na ATPL i ULPL.

nikako da se zakurbla ta američka mašina..samo što ne upali, a onda opet ko fićo po zimi [lol] [lol] [lol]

Rasprodaja završena sutra nagli uzlet.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


ht – je za plakat!![cry]

ht se pokazao najtvrđim orahom danas

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Bez nervoze ovo danas je tek lagano zagrijavanje trenutno se fondovi drže dosta dobro na kupnji jer imaju slobodnih sredstava ako ovo potraje još par dana morati če početi prodavati dionice da bi isplatili preplašene mase i tada nastaju veliki problemi[thumbsup]

Šta mislite kako će se ovo sutra odraziti na naše tržište…
http://money.cnn.com/2008/01/16/markets/markets_0945/index.htm

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Zanimljivo je kako je ova tema otvorena u vrijeme nevjerovatnog rasta, a potom su stvarno i počele korekcije par mjeseci kasnije i to dvije (6 mj,11mj). Jel to idemo na het trick? U svakom slučaju [thumbsup] autoru na predviđanju, nadam se da je to iskoristio i u praksi.

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Da stagnacija tržišta traje od kraja petog mjeseca prošle godine .. uz pojedinačne veće ili manje bljeskove pojedinih izdanja ..
trenutna situacija ne obećava ; negativne vijesti sustižu jedna drugu ..
vjerojatno je da nas i sljedećih dana čeka nastavak pada tržišta .. [huh]


Da stagnacija tržišta traje od kraja petog mjeseca rošle godine .. uz pojedinačne veće ili manje bljeskove pojedinih izdanja ..
trenutna situacija ne obećava ; negativne vijesti sustižu jedna drugu ..
vjerojatno je da nas i sljedećih dana čeka nastavak pada tržišta .. [huh]

Pogledajte teletekst HTV-a, sve same dobre vijesti. Ploča se sutra preokreće. Iako bih volio još jedan crven dan, barem na 2 dionice koje lovim.[thumbsup]

New Report

Close