Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ides:

16 January 2008

Baltic Dry Index (BDI) -421 6915
Biće i sutra tarapane

Bogme da.


stoji mi nalopg na ulpl na 3105.03 ako prođe dobro ako ne sutra budem vidio…

you think your special you do, i can see it in your eyes


wiking – že. jesi li se zahvalio bratu za izlazak

hehe dobro ce mi doci kes,valjda me neko cuva.Poceo prodavat sve,steta sto nisam i ATPL dok je bio u plusu.I sutra dan nazove on mene da se odgadja do 4. mjeseca a ono korekcija a ja 20% u kesu oliti cca 100k i odmah ja nazad u viro kad je vec pao,srecom sitno.Sad cekam neki kraj i ops da se ubacim i u ostalo.Ipak mora odradit GFI

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


wiking – že. jesi li se zahvalio bratu za izlazak

hehe dobro ce mi doci kes,valjda me neko cuva gore [kiss] .Poceo prodavat sve,steta sto nisam i ATPL dok je bio u plusu.I sutra dan nazove on mene da se odgadja do 4. mjeseca a ono korekcija a ja 20% u kesu oliti cca 100k i odmah ja nazad u viro kad je vec pao,srecom sitno.Sad cekam neki kraj i ops da se ubacim i u ostalo.Ipak mora odradit GFI

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

DOW u plusu?[smiley]

http://whycroatia.blogspot.com/


fazan: ” SLK: ” ides: ” 16 January 2008 Baltic Dry Index (BDI) -421 6915 Biće i sutra tarapane ” Bogme da.” A INDG kameno stoji … ” ELKP je najstabilniji u ovoj korekciji, [lol] [lol] [lol]

pogledaj malo AUHR-R-A

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Svi crveni usrani od amera,a oni zeleni ki jabuka grany smith[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

idite kvragu … nema me danas kraj kompa, pa potroših 2 sata da pročitam komentare trgovanja. pa onda isto to na Korekcija.
što mora to na dve teme? što se ne može komentirati samo na jednoj?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ajde još par minuta rasprodaja sve po kunu.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


idite kvragu … nema me danas kraj kompa, pa potroših 2 sata da pročitam komentare trgovanja. pa onda isto to na Korekcija. što mora to na dve teme? što se ne može komentirati samo na jednoj?

kojekcija… rekao bi jajan [lol] [lol] [lol]

prođe i ovaj dan,đavo ga odnio,neponovio se više[lol] [lol]

Mislim da ima jos vremena za dokup[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


DOW u plusu?[smiley]
Više nije.[cry]

New Report

Close