Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i trebaju bit u strahu kad prave pizdarije.. malo su se preračunali..

Pa pisao ja to prije par dana. Trebali su reagirati ranije da pokazu kako ovo trziste nema veze sa ostatkom svijeta. Barem ne u onoj mjeri za koju neki misle da ima. To bi ih manje kostalo. Amerika danas opet leti dolje po futuresima i to opako sto ce povuci Aziju i EU sutra. Biti ce zanimljivo. Pitanje je do kada ce fondovi moci kontrolirati situaciju. Da, malo su se zaigrali.

skype - ivek1234


evogaopet: “Zar stvarno kolega iskreno vjerujete u to da su fondovi u strahu trenutno?? ”
Za dva pouzdano znam!

Zar nitko ne pomišlja (ili ima info?) da su fondovi preduhitrili ovu blažu korekciju.
Možda je čak i izazvali pa će, kao na HT-u mjesecima, jeftino se nakupovat.
Danas ili sutra, i njima je svejedno.
Ako smo mi u cashu 40 ili 60posto, zašto oni ne bi bili 55 posto?![cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

super24:

i trebaju bit u strahu kad prave pizdarije.. malo su se preračunali..

Preracunali su se oni u ljeto prosle godine…hrpa dionica se vratila 30% nazad…i jos uvijek je to moj target na njima za kraj ove godine…a one su prije pola godine bile na toj cijeni.


preračunali su se s napucavanjem cijena u nebesa bez ikakvih kriterija osim malog free floata..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Upravo to…
Bas gledam neke dionice i gdje su bila krcanja prosle godine…ako gledas rok od 2 godine ili vise…da fond ne izlazi iz dionice u koju je tada usao…nadrapat ce samo oni fondovi koji su otvoreni poslije polovice prosle godine…jer nema teorije da se na ovom trzistu izvuku sa plusom na cijene po kojima su tada ulazili u dionice…
Dobar primjer je Fima Maximum.
I sto sad raditi?
Suti i cekaj sa slobodnom lovom jako nisko na kupnji…ako ti krenu izvlaciti pare iz tebe…prodaj ono sto je likvdino ili ti u najmanjem minusu.
Pokusaj spasenja traze fondovi iza kojih stoje banke ili fondovi ciji su manageri bili sa managerima OMF na skijanju, pa su ih nazicali da im uvale svoje dionice da bi imali nesto cash-a za dokupe i obranu, za rast nikako…bojim se[sad]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

index 4920

-1,89%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovo svakako NE pomaze:

http://www.vecernji.hr/home/manager/2992187/index.do;jsessionid=6DD0F1D177BC210DC73445EA90E11B7B.1

skype - ivek1234

Opet lažu:

Hrvatske telekomunikacije pale su u jednom trenutku na najnižu vrijednost od IPO-a i to na 326,06 kn, dionica Ine spustila se na 2.635 kn, Magme na 288,10 kn, a Atlantika na 881,11 kn.

To jednostavno nije istina.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

HT 167 komada po toj cijeni…

skype - ivek1234


Opet lažu:

Hrvatske telekomunikacije pale su u jednom trenutku na najnižu vrijednost od IPO-a i to na 326,06 kn, dionica Ine spustila se na 2.635 kn, Magme na 288,10 kn, a Atlantika na 881,11 kn.

To jednostavno nije istina.


Ne piše da su ispod cijene na IPO-u nego najniže od kad je izlistano..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

nije li 318 najniže?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nije najniže, bilo je i na 320 kuna. Nije neka razlika, ali vijest zvuči bombastično i zato kao i obično lažu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


valentine: ” Opet lažu: Hrvatske telekomunikacije pale su u jednom trenutku na najnižu vrijednost od IPO-a i to na 326,06 kn, dionica Ine spustila se na 2.635 kn, Magme na 288,10 kn, a Atlantika na 881,11 kn. To jednostavno nije istina. ” Ne piše da su ispod cijene na IPO-u nego najniže od kad je izlistano..

Pa ni to nije istina. Prodavale su se i po 320.[cry]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

New Report

Close