Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dejavue:

Kako se igraju…nevjerojatno…

Nisam siguran da se igraju. Po meni navlace kupnju. Nije niti njima lako. Pokuavaju smanjiti/amortizirati pad.

Zar stvarno kolega iskreno vjerujete u to da su fondovi u strahu trenutno?? [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


ivek123: ” Dejavue: ” Kako se igraju…nevjerojatno… ” Nisam siguran da se igraju. Po meni navlace kupnju. Nije niti njima lako. Pokuavaju smanjiti/amortizirati pad. ” Zar stvarno kolega iskreno vjerujete u to da su fondovi u strahu trenutno?? [rolleyes]

Ne znaju ni oni kaj nama moze pasti na pamet[lol]
A ako im odemo mi sa burze…mislis da ce zaradjivati jedan na drugom?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

evo još jednom jer će me ionako odmoderirati tko zna kad.

budući da čini se vlada konsenzus o tome da je daljnji put američke ekonomije i za nas vrlo važan, predlažem da pokrenemo novu predizbornu temu: izbore u americi.

evo ja ću reći što sam jučer pokupio s neta, pa uspoređujte:

McCain – ostavljanje nepromijenjenim poreza na kapitalnu dobit i dividende, smanjivanje poreza za middle class, uz uvođenje kvalificirane većine u kongresu od 60% za bilo kakvo podizanje poreza. kaže da nema spasa za izgubljena radna mjesta u industriji (‘the truthfull guy’)

Clinton (a i Obama slično) – naravno nikakva smanjivanja poreza, samo povećanje višim poreznim razredima, socijalni program od 70 mlrd $ u prvom naletu, a – pazite ovo! – ako se pokaže NEuspješnim dodatno još 45 mlrd.

Romney – ukidanje poreza na kapitalnu dobit za one s ukupnim godišnjim prihodima manjim od 200 000 $ [wink] ukidanje poreza na nasljedstvo. također kvalificirana većina od 60% za podizanje poreza. osim toga kaže da će spasiti radna mjesta. i izgleda da ima dosta radnika koji su mu zato skloni, a jednog sam noćas čuo na vlastite uši da kaže kako oni shvaćaju da je za njihov standard važno da se rasterećuju poslodavci.

prognoze? opredjeljenja? [cool]

Izjave europskih čelnika u prilog Sanaderu na predizbornim spotovima bile su pune lijepih riječi, i dalo se zaključiti da je naš tadašnji i sadašnji premijer omiljena osoba u europskim krugovima. Ono što do sada šira javnost nije znala jest činjenica da su u tim istim trenucima Sanaderu stizala razna pisma s opomenama, ispravkama i zahtjevi za pojašnjenjima. U svojoj, ponekad autističnoj maniri, Sanader je takve stvari gurao pod tepih, ne bi li uspio ponovo osvojiti vlast. I uspio je. A sada?

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja se nameračio dokupit JDPL po 600kn, ali nitko mi ne da [cry]

Ja strpljivo čekam . [cool]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Hmm, miče se prodaja [huh]


Zar stvarno kolega iskreno vjerujete u to da su fondovi u strahu trenutno?? [rolleyes]

Za dva pouzdano znam! [undecid]

skype - ivek1234

i trebaju bit u strahu kad prave pizdarije.. malo su se preračunali..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ivek123: ” Dejavue: ” Kako se igraju…nevjerojatno… ” Nisam siguran da se igraju. Po meni navlace kupnju. Nije niti njima lako. Pokuavaju smanjiti/amortizirati pad. ” Zar stvarno kolega iskreno vjerujete u to da su fondovi u strahu trenutno?? [rolleyes]

Vjerovatno nisu u strahu, ali im ne može biti ugodno. Od IPOa HT-a prati se skoro svaki korak burze, zamisli sutra naslove jak pad burze, pa ako opet bude preksutra pad burze, pa opet nastavak pada burze… Skužit će da je odnio vrag šalu[sad]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

evo još jednom, nek se moderatori vesele kad se vrate s pauze.

budući da čini se vlada konsenzus o tome da je daljnji put američke ekonomije i za nas vrlo važan, predlažem da novu predizbornu temu: izbore u americi.

evo ja ću reći što sam jučer pokupio s neta, pa uspoređujte:

McCain – ostavljanje nepromijenjenim poreza na kapitalnu dobit i dividende, smanjivanje poreza za middle class, uz uvođenje kvalificirane većine u kongresu od 60% za bilo kakvo podizanje poreza. kaže da nema spasa za izgubljena radna mjesta u industriji (‘the truthfull guy’)

Clinton (a i Obama slično) – naravno nikakva smanjivanja poreza, samo povećanje višim poreznim razredima, socijalni program od 70 mlrd $ u prvom naletu, a – pazite ovo! – ako se pokaže NEuspješnim dodatno još 45 mlrd.

Romney – ukidanje poreza na kapitalnu dobit za one s ukupnim godišnjim prihodima manjim od 200 000 $ [wink] ukidanje poreza na nasljedstvo. također kvalificirana većina od 60% za podizanje poreza. osim toga kaže da će spasiti radna mjesta. i izgleda da ima dosta radnika koji su mu zato skloni, a jednog sam noćas čuo na vlastite uši da kaže kako oni shvaćaju da je za njihov standard važno da se rasterećuju poslodavci.

prognoze? opredjeljenja? [cool]


i trebaju bit u strahu kad prave pizdarije.. malo su se preračunali..

Preracunali su se oni u ljeto prosle godine…hrpa dionica se vratila 30% nazad…i jos uvijek je to moj target na njima za kraj ove godine…a one su prije pola godine bile na toj cijeni.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

U Zadru granulo sunce,prži sve okolo,znači korekcija gotova[thumbsup]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close