Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nemoj se ljutiti ali mislim da je ovo realnije: http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ne ljutim se ja, zašto malo ne i optimizma iz Egipta.[smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kaj se mene tice…sve moze…osim ulaska u EU.
za ove sa Istoka barem znamo kakvi su…za ove sa Zapada bi morali ici na izlet u Arapske zemlje ili Afriku…da vidimo “komonvelt” [tongue]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

@mmstanic: sad kad vidim taj potpis kolega , baš se nadam da je naš dragi prijatelj bio u pravu kad je to napisao… [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ne ljutim se ja, zašto malo ne i optimizma iz Egipta.[smiley]

@ebi ga, kada tamo ne trgujem. [embarass]

skype - ivek1234


Sad kad ameri otvore,biti će Black Howk down…. onda će stoka negdi započeti rat…

I meni se cini. Futuresi ruzno izgledaju.

skype - ivek1234


Mali odbijanac u tijeku.

BTW:
EBRD upozorio istočnu Europu na posljedice krize na tržištu drugorazrednih kredita

ZAGREB, 16. siječnja 2008. (Hina) – Središnja i istočna Europa neće biti pošteđene posljedica previranja na globalnim financijskim tržištima, upozorio je visoki međunarodni bankarski dužnosnik pri Europskoj banci za obnovu i razvitak (EBRD) a prenosi londonski dnevnik Financial Times.

Coldrex!!! [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Kako se igraju…nevjerojatno…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

budući da čini se vlada konsenzus o tome da je daljnji put američke ekonomije i za nas vrlo važan, predlažem da pokrenemo novu predizbornu temu: izbore u americi.

evo ja ću reći što sam jučer pokupio s neta, pa uspoređujte:

McCain – ostavljanje nepromijenjenim poreza na kapitalnu dobit i dividende, smanjivanje poreza za middle class, uz uvođenje kvalificirane većine u kongresu od 60% za bilo kakvo podizanje poreza. kaže da nema spasa za izgubljena radna mjesta u industriji (‘the truthfull guy’)

Clinton (a i Obama slično) – naravno nikakva smanjivanja poreza, samo povećanje višim poreznim razredima, socijalni program od 70 mlrd $ u prvom naletu, a – pazite ovo! – ako se pokaže NEuspješnim dodatno još 45 mlrd.

Romney – ukidanje poreza na kapitalnu dobit za one s ukupnim godišnjim prihodima manjim od 200 000 $ [wink] ukidanje poreza na nasljedstvo. također kvalificirana većina od 60% za podizanje poreza. osim toga kaže da će spasiti radna mjesta. i izgleda da ima dosta radnika koji su mu zato skloni, a jednog sam noćas čuo na vlastite uši da kaže kako oni shvaćaju da je za njihov standard važno da se rasterećuju poslodavci.

prognoze? opredjeljenja? [cool]


Kako se igraju…nevjerojatno…

Nisam siguran da se igraju. Po meni navlace kupnju. Nije niti njima lako. Pokuavaju smanjiti/amortizirati pad.

skype - ivek1234

Svi protiv njih samih…
Chertoff: Europa najveća teroristička prijetnja

Američki ministar za domovinsku sigurnost Michael Chertoff izjavio je da bi jedna od najvećih prijetnji američkoj sigurnosti sada mogla doći iz Europe, te da američke vlasti postaju sve svjesnije stvarnog rizika da Europa postane “platforma za teroriste”. Također smatra da Washington ne planira suspendirati program izuzeća od viza, koji omogućuje većini Europljana koji putuju u SAD kao turisti da to učine bez vize, ali da bi američke vlasti željele pojačati sigurnosne provjere. [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Nažalost meni isto izgleda kao navlačenje kupnje, dao bog da sam u krivu [cry]


Dejavue: ” Kako se igraju…nevjerojatno… ” Nisam siguran da se igraju. Po meni navlace kupnju. Nije niti njima lako. Pokuavaju smanjiti/amortizirati pad.

ne sa nama…sa njima 🙂
SKrse 3% da bi mogli prodavati na 2% a svi misle, dobro je…vracamo se[embarass]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close