Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel odbijanac ili je kraj ili nije?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

darko09:

Fuj , gade mi se . Što kasnije uđemo to bolje. Možda nikad ne budemo ispunili kriterije . Super.

Bitno da su Bugari i Rumunji ispunili kriterije!!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

@ebes EU! Stoka je to! Nije to za nas. [pray][pray][pray]

Da , stoka sitnog zuba i vragovi raznih boja.

po mojem filingu mislim da ovo crvenilo ne bi trebalo dalje biti
manageri su se vratili s rucka i utvrdili granice pa je red da ih sad brane inace bi lako mogli poceti traziti druge poslove

Postanite Eu-robovi

Ne se bunit ako želimo u Europu i NATO i red je da im sve i predamo suverenitet , more, a mali dionice i ok sve pet.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


po mojem filingu mislim da ovo crvenilo ne bi trebalo dalje biti manageri su se vratili s rucka i utvrdili granice pa je red da ih sad brane inace bi lako mogli poceti traziti druge poslove

Kako svi znate sve?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Robna razmjena: Pokrivenost uvoza izvozom 47,9 posto – limun.hr

nije mi jasno čemu tolika panika . istina nismo mi imuni na svjets. gospodarstvo, ali mislim da se nas ne tiče recesija u SAD jer ne izvozimo mi ni u Bosnu, a ne na zapad. Sve će ovo fondovi lijepo iskoristit

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

Da nije sve tako crno pokazuje sljedeći indeks:

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


darko09: ” Fuj , gade mi se . Što kasnije uđemo to bolje. Možda nikad ne budemo ispunili kriterije . Super. ” Bitno da su Bugari i Rumunji ispunili kriterije!!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] @ebes EU! Stoka je to! Nije to za nas. [pray][pray][pray]

imam poznanika iz Bugarske, naljuti se kak velim da smo bolji od njih…[rolleyes]
negdje u martu bi morao u Bugarsku, bas me zanima kako je…..

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

budući da čini se vlada konsenzus o tome da je daljnji put američke ekonomije i za nas vrlo važan, predlažem da pokrenemo novu predizbornu temu: izbore u americi.

evo ja ću reći što sam jučer pokupio s neta, pa uspoređujte:

McCain – ostavljanje nepromijenjenim poreza na kapitalnu dobit i dividende, smanjivanje poreza za middle class, uz uvođenje kvalificirane većine u kongresu od 60% za bilo kakvo podizanje poreza. kaže da nema spasa za izgubljena radna mjesta u industriji (‘the truthfull guy’)

Clinton (a i Obama slično) – naravno nikakva smanjivanja poreza, samo povećanje višim poreznim razredima, socijalni program od 70 mlrd $ u prvom naletu, a – pazite ovo! – ako se pokaže NEuspješnim dodatno još 45 mlrd.

Romney – ukidanje poreza na kapitalnu dobit za one s ukupnim godišnjim prihodima manjim od 200 000 $ [wink] ukidanje poreza na nasljedstvo. također kvalificirana većina od 60% za podizanje poreza. osim toga kaže da će spasiti radna mjesta. i izgleda da ima dosta radnika koji su mu zato skloni, a jednog sam noćas čuo na vlastite uši da kaže kako oni shvaćaju da je za njihov standard važno da se rasterećuju poslodavci.

prognoze? opredjeljenja? [cool]


Da nije sve tako crno pokazuje sljedeći indeks:

Vaš link

Nemoj se ljutiti ali mislim da je ovo realnije:

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

skype - ivek1234

Mali odbijanac u tijeku.

BTW:
EBRD upozorio istočnu Europu na posljedice krize na tržištu drugorazrednih kredita

ZAGREB, 16. siječnja 2008. (Hina) – Središnja i istočna Europa neće biti pošteđene posljedica previranja na globalnim financijskim tržištima, upozorio je visoki međunarodni bankarski dužnosnik pri Europskoj banci za obnovu i razvitak (EBRD) a prenosi londonski dnevnik Financial Times.

No respect

Sad kad ameri otvore,biti će Black Howk down…. onda će stoka negdi započeti rat…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close