Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iskreno meni ne smeta,ja sam na kupnji pa nek pada,ja sam lekciju naučio onaj utorak.Živi bili pa vidjeli!!

Pad crobexa je već -3,03 % [sad]

Ignore: KressoM, delux

Sta je ovo raspad drzave?

Korekcija na korekciju na korekciju u pm

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pad crobexa je već -3,03 % [sad]

sve je to k…. od ovce dok nije – 5%
[lol] [lol] [lol]

znači počinje konačni obračun…

fondovi sve rasprdaje u isto vrijeme kako bi došli do svježeg novca kojeg očigledno zbog njihovog crvenila, nema…
a s tim parama će za neko određeno vrijeme istog trena ( kao u 11. mjesecu lani) krenuti lančana kupnja…

već viđeni i oprobani scenarij…

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Korekcija na korekciju na korekciju u pm

Pa ovo traje i traje….

you think your special you do, i can see it in your eyes

O majku ti milu, ovo me presjeklo gore od korekcije:

Chertoff: Europa predstavlja terorističku prijetnju

LONDON, 16. siječnja 2008. (Hina/Reuters) – Američki ministar za domovinsku sigurnost Michael Chertoff izjavio je u srijedu da bi jedna od najvećih prijetnji američkoj sigurnosti sada mogla doći iz Europe.

No respect


O majku ti milu, ovo me presjeklo gore od korekcije:

Chertoff: Europa predstavlja terorističku prijetnju

LONDON, 16. siječnja 2008. (Hina/Reuters) – Američki ministar za domovinsku sigurnost Michael Chertoff izjavio je u srijedu da bi jedna od najvećih prijetnji američkoj sigurnosti sada mogla doći iz Europe.


krivo iz bosne dolazi opasnost….one piramide su ustvari svemirski brodovi a bosanci su svemirci[lol] [lol] [lol] [lol]


O majku ti milu, ovo me presjeklo gore od korekcije:

Chertoff: Europa predstavlja terorističku prijetnju

LONDON, 16. siječnja 2008. (Hina/Reuters) – Američki ministar za domovinsku sigurnost Michael Chertoff izjavio je u srijedu da bi jedna od najvećih prijetnji američkoj sigurnosti sada mogla doći iz Europe.


znao sam ja da ovi iz Lichenstaina nisu čisti[tongue], pravi teroristi…a tek Bugari , napravili su praćku s kojom možeš dobaciti kamen do LA-a

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


O majku ti milu, ovo me presjeklo gore od korekcije: Chertoff: Europa predstavlja terorističku prijetnju LONDON, 16. siječnja 2008. (Hina/Reuters) – Američki ministar za domovinsku sigurnost Michael Chertoff izjavio je u srijedu da bi jedna od najvećih prijetnji američkoj sigurnosti sada mogla doći iz Europe.

Koga briga za tog idiota? Zašto mediji uopće reagiraju na takve provokacije?

Ovo nije klima za ulaganje, bolje kupiti traktor i sam sebi sijati pšenicu, bem ti sve.

Da sam ja Rončević ja bi izjavio da SAD predstavlja prijetnju za cijelu planetu

Hell is Empty and all the Devils are Here

a kad još to danas oni lajici prokomentiraju u dnevniku na HTVu…
[bye][bye][bye]

New Report

Close