Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel mislite da smo zavrsili s korekcijom za ovu godinu[huh][undecid]

generalno su cijene dionica prenapuhane,a Vi kako želite [thumbsup],korekcije znaju trajati godinama tek toliko da napomenem[wink]


jel mislite da smo zavrsili s korekcijom za ovu godinu[huh][undecid]

dokle god mi je portfelj na nizoj razini otprije nekoliko mjeseci, nemogu smatrati da je korekcija gotova… a pogotovo ako uzmem u obzir da mi vecinu portfelja cine fundamentalno potcjenjene dionice

nadalje, jedan lijepi dan na burzi nikako nije dovoljan da postanem optimist u razdoblju kada burza obicno stagnira… realno gledajuci, ocekujem da mi se portfelj oporavi kroz cca. 2 mjeseca

“Please, God, Just One More Bubble.”

Pogledajte podatke o Crobexu za posljednih nekoliko godina i vidjeti ćete da Crobex u to doba godine(zadnjih mjesec ili dva) u pravilu stagnira.
Kako protumačiti odjednom ovoliki optimizam? Možda pokušaj privlačenja udjelničara? Ili netko nešto zna u vezi pregovora za sastav Vlade pa hvata povoljnije pozicije kad se to javno obznani jer očekuje porast cijena?

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


realno gledajuci, ocekujem da mi se portfelj oporavi kroz cca. 2 mjeseca

realno gledajući, mislim da će ti se portfelj oporaviti kroz mjesec dana …. [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


generalno su cijene dionica prenapuhane,a Vi kako želite [thumbsup],korekcije znaju trajati godinama tek toliko da napomenem[wink]

generalno, to se priča već dvije godine, moguće da će se jedne godine i krenuti ispuhivati, samo što to neće biti ni ove ni slijedeće, a nebi trebalo biti ni onu iza nje…. a Vi sad kako želite gospon Varaždinec…. [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Neće biti još korekcije neke veće barem 4 godine,a onda sve je moguće.

. realno gledajuci, ocekujem da mi se portfelj oporavi kroz cca. 2 mjeseca


Kraj siječnja po meni najkasnije,ako ne i prije,mada sumnjam da će prije jer su uskoro blagdani..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Bliži se 10.12….
Vaše mišljenje o stanju burze ovisno o raspletu stanja na Kosovu?
Trebam li prodavati udjele u fodovima koji ulažu u Srbiji i kupiti neke naše dionice ili zadržati keš?

Današnji bid je bolji od jučerašnjeg aska! Carpe diem!


Neće biti još korekcije neke veće barem 4 godine,a onda sve je moguće.

ne bih se složio,po meni,2008 će biti turbulentna a za sve surfere poprilično uspješna…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Pogledajte podatke o Crobexu za posljednih nekoliko godina i vidjeti ćete da Crobex u to doba godine(zadnjih mjesec ili dva) u pravilu stagnira. Kako protumačiti odjednom ovoliki optimizam? Možda pokušaj privlačenja udjelničara? Ili netko nešto zna u vezi pregovora za sastav Vlade pa hvata povoljnije pozicije kad se to javno obznani jer očekuje porast cijena?

Ali prošlih godina nije bilo ovakve korekcije.


jovica: ” Neće biti još korekcije neke veće barem 4 godine,a onda sve je moguće. ” ne bih se složio,po meni,2008 će biti turbulentna a za sve surfere poprilično uspješna…

Kad dobijemo pozivnicu za NATO odletit će burza u zrak barem 50%.

(1) veće korekcije će biti kada većini firmi počne dobit opadati umjesto rasti.

(2) za to razlozi mogu biti konjunkturni ciklus ili promjene u ekonomskom usmjerenju države. prvoga se još dosta vremena ne moramo bojati, a očito smo se riješili i druge opasnosti.

(3) ah da, a može biti i kolaps ekonomije i dužnička kriza, brrrr. ali za nju je isto uvjet da se prvo dogodi ono iz st. (1), pa se opet vraćamo na početak.

New Report

Close