Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi kakav je ovo vakum na burzi danas ? Jel to normalno, ili je rijec o svojevrsnom fenomenu ?[shocked]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Najbolje mi je kad vidim naslove tipa “u vjetat otišlo 3 milijarde eura”. Zaboravlja se da je to netko KUPIO. Dakle, lova nije popušena, samo je promijenila vlasnika što bi rekao jedan uvaženi kolega [smiley]. Usput a kaj je s periodima kad je sve raslo ko ludo?

Ta tvoja trvdnja ne stoji, razmisli malo.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ti bas moras trazit dlaku u jajetu[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Alien: ” Najbolje mi je kad vidim naslove tipa “u vjetat otišlo 3 milijarde eura”. Zaboravlja se da je to netko KUPIO. Dakle, lova nije popušena, samo je promijenila vlasnika što bi rekao jedan uvaženi kolega [smiley]. Usput a kaj je s periodima kad je sve raslo ko ludo? ” Ta tvoja trvdnja ne stoji, razmisli malo.

Stajat ce ako se cijena vrati na razine prije tog racunanja uvecana za provizije ? [sealed]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


ti bas moras trazit dlaku u jajetu[smiley]

A što da ti zapne ta dlaka za zub?[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

imas praf..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

deimos:

Alien: ” Najbolje mi je kad vidim naslove tipa “u vjetat otišlo 3 milijarde eura”. Zaboravlja se da je to netko KUPIO. Dakle, lova nije popušena, samo je promijenila vlasnika što bi rekao jedan uvaženi kolega [smiley]. Usput a kaj je s periodima kad je sve raslo ko ludo? ” Ta tvoja trvdnja ne stoji, razmisli malo.

Stajat ce ako se cijena vrati na razine prije tog racunanja uvecana za provizije ? [sealed]

Otprilike. Nema direktne veze izmedju trzisne kapitalizacije i necije zarade. Gle ovako, imas recimo 100 dionica dalekovoda i spustis ih po bid-u. Srusis cijenu 5%, smanjis kapitalizaciju dalekovoda za stotinu milijuna kn, a promet je samo 150.000 kn. Isto tako sa parsto tisuca kn cash-a mozes dignut trzisnu kapitalizaciju znacajno. U oba slucaja promet nije ni priblizan promjeni kapitalizacije.

Da trgujes recimo opcijama, onda tvrdnja stoji. Koliko jedan zaradi, toliko drugi izgubi (“zero sum game”).

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Halo! Gdje ste? Pa i ovo je isto korekcija. Sa šeste strane sam morao skinuti temu.[tongue]

ne potezi vraga za rep..dajboze da ode na 16. stranu[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Tenkista :
korisnik od: 26.03.2007.
lokacija:
broj poruka: 2272

Halo! Gdje ste? Pa i ovo je isto korekcija. Sa šeste strane sam morao skinuti temu.

Nekima nikad dosta korekcije ili su pri kunama ili nisu pri ……
Konačno krenulo zelenilo na burzi tko misli kupiti neka kupuje neće biti više ovako niskih cijena.

jel mislite da smo zavrsili s korekcijom za ovu godinu[huh][undecid]

Moderatora treba zabranit!!!

crobex +2,95 još se ništa nezna[cool]

dan je pametniji od noći

New Report

Close