Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro pa nemojte ga odma napadati valjda je mislo na još jedan veći pad?

I has the money, what I do wif it?

ovo nije korekcija već politika preko tržišta kapitala

Postanite Eu-robovi

Zašto se korekcija zove korekcija, koda je neko nesto falio pa ce sad do na brzinu korigirat. Mislim da je prikladniji izraz – npr. slom ili kolaps [censored]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

gdje postoji nizbrdica postoji i uzbrdica [shocked]


Mislim da smo pred korekcijom.

S poštovanjem

Karoje[cool]

A kolega oćemo li skoro na vaših 110 na Đuri? Nikako dočekat. Fima će se iskrcat, a cijena će se vrtit oko 200.[huh]

Only God, Muammar and Libya!

_Dobro vele kolege , kaj traje od 5. mjeseca ak nije trajna korekcija ?

I pitanje je sada za veleučene kolege: DO KADA ?

Ma koja korekcija .. ovo je kriza!!!! [pray]

Cookie Monster

ma kakva kriza ovo kataklizma,zemljotres,propast,krah….navedite ak sam sto zaboravio iz medija sto su navodili[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Ma koja korekcija .. ovo je kriza!!!! [pray]

A zašto nitko od vas u 3. i 4. mjesecu ove godine nije zazivao prestanak onakovg ludog rasta? Ono je bilo daleko luđe nego ovo što se sada događa. Ova korekcija je samo posljedica tog ludila s početka godine, tko previsoko poleti nisko pada.

Uostalom sa rastom indexa od preko 40% u ovoj godini ne možemo govoriti o krizi na razini godine. Naravno da bi bilo ljepše da se taj rast razvukao kroz cijelu godinu i bili bi svi zadovoljni a ovako dolazi na red plaćanje ceha sa prijašnju pohlepu. Iskreno, drago mi je zbog toga. Bio bih razočaran da je index nastavio sa onim divljanjem i da je sada na npr 7,000 bodova. Ovako smo ipak u realnim okvirima sa dobrom perspektivom rasta u budućem periodu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Saladin: ” Ma koja korekcija .. ovo je kriza!!!! [pray]” A zašto nitko od vas u 3. i 4. mjesecu ove godine nije zazivao prestanak onakovg ludog rasta? Ono je bilo daleko luđe nego ovo što se sada događa. Ova korekcija je samo posljedica tog ludila s početka godine, tko previsoko poleti nisko pada. Uostalom sa rastom indexa od preko 40% u ovoj godini ne možemo govoriti o krizi na razini godine. Naravno da bi bilo ljepše da se taj rast razvukao kroz cijelu godinu i bili bi svi zadovoljni a ovako dolazi na red plaćanje ceha sa prijašnju pohlepu. Iskreno, drago mi je zbog toga. Bio bih razočaran da je index nastavio sa onim divljanjem i da je sada na npr 7,000 bodova. Ovako smo ipak u realnim okvirima sa dobrom perspektivom rasta u budućem periodu.

jesi vidio kako kineski indexi izgledaju?

ako si tako mudar, uzmi si short opcije i pravac Kina..
lako je biti general poslije bitke

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ovo je padić prema onome što se dešava zadnje vrijeme u Makedoniji na MSE-u. Razlog tome je naravno kriza s Kosovom. Zašto ovo ovdje govorim ? Zato jel se to jako lako može proširiti na Republiku Srpsku, pa ćete onda vidit što je korekcija. Ponavljam,…ovo je samo padić…..

Dok se vodi restoranska politika, burza pada

Kriza na svjetskim burzama već je stvar prošlosti, no Zagrebačka burza pokazuje da reagira jedino na vijesti s domaće scene, koja se trenutno nalazi u crnom mraku…

New Report

Close