Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Euforija će pokazati svoje i vjerujem da ćemo ubrzo nastaviti razvijati tržište kapitala tamo gdje smo stali…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

s r e t n o[smiley2]

dan je pametniji od noći

Kamo sreće da budućnost ove korekcije ovisi samo o rezultatima izbora (prestat će, kako neke kolege smatraju, pobjedom HDZ-a ili će se nastaviti pobjedom SDP-a)… [smiley6]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


azija je u velikom plusu, nadam se i kod nas[smiley2]

Vrijeme je da krenu i oni gore. Od svih fondova Ilirika ATG je najviše pao u zadnjih mjesec dana. Sa 115,0444 na 94,2334 što čini 18,09 posto pad.


falco: ” danas realno za očekivati euforična atmosfera na burzi .bit će nam lijep dan !!![smiley2] ” slobodno ti kupuj [smiley2],meni je sve skupo ,a i atmosfera je krajnje neizvjesna,tako da mi se čini da smo tek zagrebali vrh korekcije i da nas čeka duga stagnacija koja fondovima ipak odgovara

Netko nije stigao dokupit na diskontu..[smiley4]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Crobex +2,79%

Ignore: KressoM, delux

i bilo je za očekivat!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Crobex +2,79%

Da vidimo do kuda ta euforija može ići. Ako završimo današnji dan sa +2% ja zadovoljan.

DOW
-237.44 12,743.44
-1.83%
NASDAQ
-55.61 2,540.99
-2.14%
S & P 500
-33.48 1,407.22
-2.32%

Ameri tonu….:-h

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Financijski sektor tone samo da ne povuče svih[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ma koga briga za Amere, nisu utjecali na nas kad su rasli, pa neće ni sada kad padaju. MI samo čekamo da Sanader objavi da je složio koaliciju i idemo dalje – UP! :-)d

Ignore: KressoM, delux

avax nisam očekivao od tebe ovakvo površno gledanje na sve to…

New Report

Close