Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


previše optimistična je postala atmosfera……. zar niko nije čuo da tržište raste kad je više pesimista od optimista i obratno!? [smiley2]

Ma u nas je ionako ludo tržište i suprotno svim pravilima, ne bi me čudilo ni da krenemo u plus i ako SDP dobije. Nego pustimo to nekoj drugoj temi. I uopće mi se ne sviđa na ovoj temi čitati komentare poput “Idemo dalje” i slično. Da, i ja se nadam da idemo dalje, ali ajmo malo biti razumniji i manje euforični!

Po meni je i dalje najveći uzrok korekcije bio i još uvijek jest velik broj novih i previše para od i oko HT-a, a novi i na mali znak ikakve promjene trenda bez ikakve kontrole idu u krajnost. Priznali mi to ili ne, prejak je njihov utjecaj! Imat ćemo stabilno tržište kad se njih riješimo, dobro je rekao Šanto, xebao nam je HT sve redom… Zato mislim da su ovi predizborni i postizborni utjecaji kratkoročni, a ne znam koliko će još vremena proći da se HT stabilizira, onda će se i cijelo tržište stabilizirati!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

wunderkind:

previše optimistična je postala atmosfera……. zar niko nije čuo da tržište raste kad je više pesimista od optimista i obratno!? [smiley2]

Znamo da si u cashu, zato i takvi postovi.

drugar ja ti ionako najčešće imam samo jednu dionicu u portfelju!

i odsad ko i nekad ne držim nego tržim jer nema kruha na previsokom marketu osim ak ne prodaješ budalama!

[smiley2]

no ako neko ne zna što da sutra kupi il proda evo mu zanimacije! [smiley2]

Njoki od krumpira (valjušci) (prilog),
Specijalitet istarske kuhinje

Sastojci:
600 g krumpira Lipovac
300 g brašna
2 jaja
2 žlice ulja
30 g soli
50 g ribanca

Opis:
Oljušten i kuhan krumpir pasiramo, stavimo na dasku da se ohladi. Dodamo brašno, jaja, ulje i sol, umijesimo tijesto i podijelimo na više komada. Svaki komad posebno razvaljamo u tanke dugačke valjke (debljine kažiprsta), a zatim od valjka izrežemo komadiće duge 2-3 cm. Da bi njoki bili sočniji i mekaniji svaki posebno primimo sa tri prsta prevučemo lagano preko vilice. Njoke kuhamo u vreloj slanoj vodi dok ne isplivaju, a da se pritom ne lijepe. Uz njoke staviti ćemo posebno i ribani sir za posipavanje, da se posluži onaj tko to bude htio.
Jelo je osmislila Marisa Vretenar, za Velesajamski kup kuhara 2003.


Sutra nas u svakom slučaju čeka lud dan, ili tonemo kao kamen( pobjeda SDP-a, potop burze) ili jak rast (pobjeda HDZ-a). Obzirom da sam 95% u dionicama toplo se nadam pobjedi HDZ-a.

ni to ni ti ispipavat će se teren

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Eto ti loma na burzi…legenda.[smiley2]
http://www.slobodnadalmacija.hr/20071124/novosti02.asp

danas realno za očekivati euforična atmosfera na burzi .bit će nam lijep dan !!![smiley2]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

azija je u velikom plusu, nadam se i kod nas[smiley2]

dan je pametniji od noći


danas realno za očekivati euforična atmosfera na burzi .bit će nam lijep dan !!![smiley2]

slobodno ti kupuj [smiley2],meni je sve skupo ,a i atmosfera je krajnje neizvjesna,tako da mi se čini da smo tek zagrebali vrh korekcije i da nas čeka duga stagnacija koja fondovima ipak odgovara

tomato1, 26.11.2007. u 09:38
slobodno ti kupuj smiley2,meni je sve skupo ,a i atmosfera je krajnje neizvjesna,tako da mi se čini da smo tek zagrebali vrh korekcije i da nas čeka duga stagnacija koja fondovima ipak odgovara

a što je to neizvjesno[smiley9]

Za sada se kunja diže gore gotovo na svim dionicama, a prodaja se povlači. Očito je tržište zadovoljno pobjedom HDZ-a i moglo bi danas biti lijepog skoka crobexa [smiley2]

Ignore: KressoM, delux


danas realno za očekivati euforična atmosfera na burzi .bit će nam lijep dan !!![smiley2]

sve je to relativno; da li je ljepsi dan bio prije mjesec dana biti na nuli, ili je ljepsi danasnji dan ako smanjis gubitak od 150.000 kn na gubitak od recimo 100.000kn[smiley6]

“Please, God, Just One More Bubble.”

falco:

danas realno za očekivati euforična atmosfera na burzi .bit će nam lijep dan !!![smiley2]

sve je to relativno; da li je ljepsi dan bio prije mjesec dana biti na nuli, ili je ljepsi danasnji dan ako smanjis gubitak od 150.000 kn na gubitak od recimo 100.000kn[smiley6]


to mi je predivan dan….takav dan očekujem [smiley2]

dan je pametniji od noći

New Report

Close