Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Al će biti zabavno gledati sutra slaganje naloga na kupnji. [smiley2][smiley2][smiley2]

p.s. ne zaboravite povući sutra naloge s prodaje!

Ignore: KressoM, delux

Uh lakše se diše,a nije Bronhi. Nije bilo lako čekati rezultate nama koji smo do grla u dionicama.
Znači idemo dalje UP


Al će biti zabavno gledati sutra slaganje naloga na kupnji. [smiley2][smiley2][smiley2] p.s. ne zaboravite povući sutra naloge s prodaje!

Mislim da si u pravu, barem za sada.
A da će nalozi sa prodaje nestati , hoče dio njih sigurno.
Ne zaboravimo da smo trenutno u dubokoj korekciji, prostora za rast ima jako puno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Slažem se s kolegom optimistom, nije bilo lako čekati rezultate sa 100% portfelja u dionicama.
Drago mi je da će vanjski faktori napokon smanjiti utjecaj na tržište.
IPO-i pa izbori…. bilo je malo previše. [smiley5]

Malo nas je koji smo 100 posto u dionicama, rekao bih prije 150-200 posto! Nisam ništa prodavao zadnjih dana nego samo kupovao, stoga nije bilo lako od 20 do 21 sati slušati izlazne ankete.
Mislim da će se rezultati odraziti na burzu u prvih tjedan dana, toliko da se vratimo na početne pozicije prije korekcije. A nakon te početne euforije, predlažem oprez zbog svih drugih utjecaja na tržište!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

kolega misko ima nas vise koji smo 100% u dionicama. slucajno da i pobjede crveni izborni rezultati ce ostaviti traga ali samo kratkorocno.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


kolega misko ima nas vise koji smo 100% u dionicama. slucajno da i pobjede crveni izborni rezultati ce ostaviti traga ali samo kratkorocno.

To je bitno reći, tržište je vruće a eventualnom pobjedom SDP-a, malo će ohladiti, ali se neće slomiti to je bitno, isto kao pobjedom HDZ-a neće samo rasti, možda kratkoročno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


rokoch: ” kolega misko ima nas vise koji smo 100% u dionicama. slucajno da i pobjede crveni izborni rezultati ce ostaviti traga ali samo kratkorocno. ” To je bitno reći, tržište je vruće a eventualnom pobjedom SDP-a, malo će ohladiti, ali se neće slomiti to je bitno, isto kao pobjedom HDZ-a neće samo rasti, možda kratkoročno.

Ovisno o tome tko pobjedi, ovisiti će koje će dionice rasti, a koje padati, a na neke neće politika utjecati.

nemamo zašto ni rast ni padat, al bit će zanimljivo! [smiley2]

Tako sam i mislio u prethodnom postu. U duhu pobjede HDZ-a i partnera će tržište euforično rasti, ali ipak mislim da ne očekujemo previše i ne predugo takav trend, tek toliko da se vratimo na pozicije prije korekcije i onda nakon toga neki normalan i stabilan rast.

Isto tako u slučaju pobjede SDP-a i partnera, tržište bi moglo malo dolje, ali mislim vrlo malo jer je eventualna njihova pobjeda već ugrađena u trenutne cijene. A nakon iste takve početne euforije samo u suprotnom pravcu, tržište će stabilno rasti.

A i paničara je na burzi dosta otpalo u zadnjih mjesec dana tako da u svakom slučaju očekujem stabilizaciju tržišta do kraja godine, pa ko god da dobio izbore!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

previše optimistična je postala atmosfera…….

zar niko nije čuo da tržište raste kad je više pesimista od optimista i obratno!? [smiley2]


previše optimistična je postala atmosfera……. zar niko nije čuo da tržište raste kad je više pesimista od optimista i obratno!? [smiley2]

Znamo da si u cashu, zato i takvi postovi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close