Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


opa!! situacija se trenutno mijenja u korist hdz-a

Rokoch …kakve pjesme večeras spremaš….[smiley2][smiley2]

pa te izlazne ankete su bezveze, bio sam siguran da ne pokazuju pravo stanje stvari. Mogli bi sutra ipak UP, UP (da se malo pridružim starim dobrim drukerima)…

Mozda sutra onda bude ipak zeleno?!?!?! I to JAAAKO zeeleno!
A mozda i ne samo sutra….
A mozda su u sumi..

Sutra nas u svakom slučaju čeka lud dan, ili tonemo kao kamen( pobjeda SDP-a, potop burze) ili jak rast (pobjeda HDZ-a). Obzirom da sam 95% u dionicama toplo se nadam pobjedi HDZ-a.

Ignore: KressoM, delux



Medo Štedo: ” Ja očekujem IGH na 6k, Inu na 2k, Ulpl na 2k, Thnk na 6k, Ledo na 6k, Ingr na 38k, Lkpc na 3k itd da vam sad ne nabrajam. I to u roku od šest mjeseci od danas.

Ok Medo, kolko ce u to vrijeme biti JDOS, ISTT, MAIS, LRH ? odnosno one koje nisu ni rasle

JDOS, ISTT, MAIS i LRH će pasti vrlo malo jer nema razloga da padnu kao neke koje su rasle 200-300%.[smiley2]

Kuna po kuna do milijuna


rokoch: ” opa!! situacija se trenutno mijenja u korist hdz-a ” Rokoch …kakve pjesme večeras spremaš….[smiley2][smiley2]

kako mi se cini “po sumama i gorama”[smiley3][smiley3]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


BAKICAAA: ” rokoch: ” opa!! situacija se trenutno mijenja u korist hdz-a ” Rokoch …kakve pjesme večeras spremaš….[smiley2][smiley2] ” kako mi se cini “po sumama i gorama”[smiley3][smiley3]

Možda ti se onda zazeleni sutra na burzi…[smiley11]

Idemo sutra UP![smiley2]

you think your special you do, i can see it in your eyes


rokoch: ” opa!! situacija se trenutno mijenja u korist hdz-a ” Rokoch …kakve pjesme večeras spremaš….[smiley2][smiley2]

ako dobije hdz bit ce tamburice do rane zore. (nuzno zlo) ma meni je “dobro* tko god da pobjedi ali mislim da bi puku ipak bilo bolje ako bi hdz pobjedio. pobjedom sdp-a se vracamo nepovratno unazad. [smiley5][smiley5]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


BAKICAAA: ” rokoch: ” opa!! situacija se trenutno mijenja u korist hdz-a ” Rokoch …kakve pjesme večeras spremaš….[smiley2][smiley2] ” ako dobije hdz bit ce tamburice do rane zore. (nuzno zlo) ma meni je “dobro* tko god da pobjedi ali mislim da bi puku ipak bilo bolje ako bi hdz pobjedio. pobjedom sdp-a se vracamo nepovratno unazad. [smiley5][smiley5]

Slažem se rokoch….

Jedva cekam jutro……………….nocas ne spavam[smiley2] Molim moderatora da me odmoderira jel sam zakljucio da ovdje ima puno vecih budala od mene te raznih navlakaca sto ja nisam

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

E,moj Zgubidane ti padneš kod moderatora izgleda na temi ležerno…[smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close