Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma bravo Avax. Upravo to što si napisao cijelo vrijeme tumačim hipnotiziranim žrtvama “crvene kampanje”.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Kad sve to sumiram, jasno mi je da kao građanin i ulagač ne mogu svoj glas dati SDP-u jer to znači pogoršanje mog standarda.

Ma kolega nisam ni govorio o idealima kada sam rekao da su oni opasna opcija za budućnost zemlje, mislio sam upravo na ovu tvoju zadnju rečenicu.

Ako netko građanima prijeti pogoršanjem životnog standarda – onda je to opasno za budućnost građana RH.

[smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

moj doprinos temi stoji ispod boldano .
pozdrav

sve navlakuše i drukeri, čuvajte se ovakoga pisanja![smiley1]

dan je pametniji od noći

za sve koji su u kešu bolje je da dođe SDP na vlast i da dionice opale prema dolje bar 50-tak % [smiley2],porez ionako neće prebrzo uspjeti uvesti i ostaje taman dovoljno vremena da se pobjegne ne istočno tržište[smiley2]
-a za sve koji su u dionicama,drž te gaće ako HDZ ne pobjedi[smiley2]
-sve u svemu treba biti spreman na sve opcije i prst na enteru[smiley2]


sve navlakuše i drukeri, čuvajte se ovakoga pisanja![smiley1]

Bravo kolega, nešto za vas:

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Neke izjave Ljube Jurčića i Milanovića u današnjem kontekstu djeluju zastrašujuće. Tvornice radnicima , nema privatizacije HPB-a, CO, svi koji zarađuju na burzi su klošari koji bi zaradili bez rada i sl.

S druge strane Sanader izjavljuje da će ubrzati privatizaciju svih poduzeća u državnome vlasništvu koja posluju u konkurentnim granama i nastavit će koristiti prodaju na burzi putem javne ponude.

Ovo drugo je u skladu s stavovima EU i bilo tko bude na vlasti morati će poštivati te regule.
One prve izjave su van pameti, a samim tim u kontekstu tržišne privrede koju promovira EU nemaju nikakve šanse. Bilo tko dobije izbore mora poštivati standard EU jer nas inače nema.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


sve navlakuše i drukeri, čuvajte se ovakoga pisanja![smiley1]

kolega što mogu kad ne volim crveno , nekako mi budi tjeskobu i loše asocijacije. A ponajviše ju nevolim vidit na burzi pa tako ni u portfelju. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

toka:

sve navlakuše i drukeri, čuvajte se ovakoga pisanja![smiley1]

Bravo kolega, nešto za vas:

Vaš link

dan je pametniji od noći

Pa sve teme smo zakrčili pričama oko politike.

Osobno ne vidim SDP kao lošu opciju na političkoj sceni, ali kako ovdje gledamo kontekst tržišta kapitala, oni u kratkoročno smrtna opcija. Zašto? I sam je Ljubo Jurčić to kazao, ja govorim o porezu da pripremim tržište na to i bogami je pripremio.[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ajde ljudi ne budite naivni, pa niste mala djeca, PKD će biti uveden tko god bio na vlasti, ne ove niti sljedeće godine, ali svakako prije pristupa EU
a koliko se sječam nervoza na tržištu je počela kad su iz MMF-a rekli da smo prezaduženi, što po svakom kriteriju i jesmo, te da nam prijeti slom ekonomske i financijske politike. A šta će biti s burzom u tom slučaju? sigurno nečemo proći sa mizernih -10%!!
OK, vjerojatno nečemo bankrotitrati kao država, več će nam reprogramirati kredite, i tako čemo plačat kamate doživotno. Tako čemo se sigurno razvijat kao država, moš si mislit.
Šta kad krene prava inflacija, kuna počne padat, di će burza onda?
Glavno da se grade mostovi za milijarde kuna, nek vidi narod kak su oni super.
Šta će nam industrija kad možemo sve uvozit, pa neće valjda hrvati fizički radit!! Najbolje da cijela hrvatska živi od ulaganja na burzu.
Još par IPO-a da narod zaradi koju kunu, pa će biti sretni, moći će si kupit nove mobitele. Ionako će sve to stranci pokupovat, možda i bolje, nije to za ovaj narod.
Šta će nam banke, bolje da kamate na uvozne aute plačamo strancima. Jeste se ikad zapitali do kada je to moguće, od kuda dolazi novac za sve to? Imamo tiskare novca, nije problem, do kada?

DAJTE NAM KRUHA I IGARA I SVI ČEMO GLASAT ZA VAS (čitaj IPO-a, lažnih obečanja, najboljih mostova..)

New Report

Close