Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

EUROPA SE ZELENI LIJEPO.


da podsjetim kolege investitore one malo starije kao i novopečene da korekcija nije nešto što prođe za dan dva nego da može trajati i godinama i nek se ne zanose s time da će im neka “nevidljiva” ruka s puno novaca na računu čuvati neke zamišljene razine cijena
tko je ulagao 2005. zna da su se razine od početka godine postizale tek krajem 2005. nakon korekcije

svaka čast. kvalitetan post.


s jedne strane ovo može biti najniža točka, no s druge ako krivulja padne ispod ove točke sve je moguče!

molim mišljenje ostalih sudionika o ovome?


ovakvo proizvoljno crtanje linija je stvarno zanimljivo.. jel bi trebalo nesto znaciti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


J…. korekciju dok pobjedjujemo engleze u wembleyu..[smiley1].
Inace moram priznat da ne mogu vjerovat da neki za koje smatram da su ozbiljni investitori mogu vjerovat da postoji mogucnost uvodjenja pnkd.. Ni sam sdp ga ne bi uveo, a kamoli ce mu ruku dat cacic, ids, hsls ili ko vec. Danasnje istrazivanje iz slobodne je sve reklo, iako ja necu glasat za drivu mislim da nema sumnje u pobjedu hdz, scenarij isti kao i na predhodnim izborima[smiley10]

Pa normalno da će ga uvesti tko god bio na vlasti, a ti se nemoj zavaravati da neće. Neće još, ali kad tad hoće.


bratac: ” s jedne strane ovo može biti najniža točka, no s druge ako krivulja padne ispod ove točke sve je moguče! molim mišljenje ostalih sudionika o ovome? ” ovakvo proizvoljno crtanje linija je stvarno zanimljivo.. jel bi trebalo nesto znaciti?

na vodoravnu liniju gledam kao na neki minimum cijena koje ili netko brani ili ih kupnja smatra toliko povoljnima da kupuje na tim razinama, jer očito da je to u zadnje vrijeme bila donja granica cijena na kojoj se stvorila kritična masa da okrene trend

Hoće li ovo zlo više stat, molim nekog kompetentnog da mi odgovori ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Torrrente: ” J…. korekciju dok pobjedjujemo engleze u wembleyu..[smiley1]. Inace moram priznat da ne mogu vjerovat da neki za koje smatram da su ozbiljni investitori mogu vjerovat da postoji mogucnost uvodjenja pnkd.. Ni sam sdp ga ne bi uveo, a kamoli ce mu ruku dat cacic, ids, hsls ili ko vec. Danasnje istrazivanje iz slobodne je sve reklo, iako ja necu glasat za drivu mislim da nema sumnje u pobjedu hdz, scenarij isti kao i na predhodnim izborima[smiley10] ” Pa normalno da će ga uvesti tko god bio na vlasti, a ti se nemoj zavaravati da neće. Neće još, ali kad tad hoće.

ovu stvar pricam vec neko vrijeme, i pnkd je stvar neizbježne evolucije[smiley6]

Moderatora treba zabranit!!!


Hoće li ovo zlo više stat, molim nekog kompetentnog da mi odgovori ?

nitko nije kompetentan, ali računaj još par mjeseci visoke volatilnosti


Torrrente: ” J…. korekciju dok pobjedjujemo engleze u wembleyu..[smiley1]. Inace moram priznat da ne mogu vjerovat da neki za koje smatram da su ozbiljni investitori mogu vjerovat da postoji mogucnost uvodjenja pnkd.. Ni sam sdp ga ne bi uveo, a kamoli ce mu ruku dat cacic, ids, hsls ili ko vec. Danasnje istrazivanje iz slobodne je sve reklo, iako ja necu glasat za drivu mislim da nema sumnje u pobjedu hdz, scenarij isti kao i na predhodnim izborima[smiley10] ” Pa normalno da će ga uvesti tko god bio na vlasti, a ti se nemoj zavaravati da neće. Neće još, ali kad tad hoće.

A svasta bi se moglo desit kad – tad.. al stvarno ne vidim da ce se to uvest cak ni u slucaju pobjede sdp-a (bar ne iduce 2-3 godine o cemu je i jurcic pricao). U slucaju pobjede hdz-a pogotovo, vec su izradjene fiskalne projekcije za iduce 3 godine, tu pnkd nema..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Amerikanci tonu i dalje ne znam više gdje im je dno…[smiley3]

DOW
-211.10 12,799.04
-1.62%
NASDAQ
-34.66 2,562.15
-1.33%
S & P 500
-22.93 1,416.77
-1.59%

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Hebo vas porez, neće ga biti još 15 godina, kažu stručnjaci. A što se tiče mene, nebi prodao dionice ni da ga uvedu sutra.

Dow jones je na razini drugog mjeseca …[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close