Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Interesantno kako isti analitičari kažu da su dionice prenapuhane a kažu da su prodavali neiskusni. Kontradiktorno jedno drugom.

da, to su najgroteksnije figure na hrvatskom tržištu. zaslužuju psihoanalizu. ja bih rekao tipična hrvatska rascijepljenost ličnosti – ekstremna indoktrinacija socijalizmom (“burza je balon”) kombinirana s ekstremnim cinizmom, pohlepom i divljenjem prevarantima (ali tko je beskrupulozan tj. “iskusan” može zaraditi na budalama koji ne kuže da je balon). ta vrsta mentalnog sklopa i “analitičara” je endemična hrvatska pojava.


tenkista: ” Interesantno kako isti analitičari kažu da su dionice prenapuhane a kažu da su prodavali neiskusni. Kontradiktorno jedno drugom. ” da, to su najgroteksnije figure na hrvatskom tržištu. zaslužuju psihoanalizu. ja bih rekao tipična hrvatska rascijepljenost ličnosti – ekstremna indoktrinacija socijalizmom (“burza je balon”) kombinirana s ekstremnim cinizmom, pohlepom i divljenjem prevarantima (ali tko je beskrupulozan tj. “iskusan” može zaraditi na budalama koji ne kuže da je balon). ta vrsta mentalnog sklopa i “analitičara” je endemična hrvatska pojava.

5+ [smiley2]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

meni sve nekako djeluje kao se tržište opasno lomi danas, na nekim dionicama koliko vidim kupnje skoro uopče nema
gledajuči CROBEX isto se čini da se jedva održava ova razina koja mi djeluje kao neka granica obrane, bojim se ako padne još malo da nam prijeti prava Američka korekcija, ne ova šala

s jedne strane ovo može biti najniža točka, no s druge ako krivulja padne ispod ove točke sve je moguče!

molim mišljenje ostalih sudionika o ovome?

evo moj prilog. mislim da je danas zatišje pred sutra. sutra ulaze u igru kladioničari da zauzmu pozicije za t+1 tj. za ponedjeljak. danas je odmjeravanje i šnjofanje između bikova i medvjeda, nitko se ne želi istrčavati.

da se odmaknemo malo od suhoparnih krivulja.. bar cu se ja malo odmaknuti jer mi ne znace mnogo za prognozu kretanja cijene..
tko tvrdi da fondovi nemaju novaca?

http://www.pbzinvest.hr/main.aspx?id=8416
http://www.pbzinvest.hr/UserDocsImages/PBZ%20Global%20fond%2010_07.pdf
http://www.pbzinvest.hr/UserDocsImages/PBZ%20Equity%20fond%2010_07.pdf

iz ovoga ispada da pbz equity ima oko 560 miliona kesa a pbz global nesto preko 700 miliona kuna kesa na dan 31. 10.

skupa oko milijardu i 300 miliona kuna..

a to je samo PBZ invest

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


evo moj prilog. mislim da je danas zatišje pred sutra. sutra ulaze u igru kladioničari da zauzmu pozicije za t+1 tj. za ponedjeljak. danas je odmjeravanje i šnjofanje između bikova i medvjeda, nitko se ne želi istrčavati.

slazem se [smiley2]

Moderatora treba zabranit!!!

Ako gledamo početak vodoravnog dijela vidimo da je razina crobex jednaka 3.mjesecu ove godine.Mislim da tvrtke koje su imale dobra izvješća i imaju stabilnu budućnost poslovanja idu jako up.Teško je reći za INu s obzirom na dionice radnika,bonus države ili HT kojeg isto čeka podjela radnicima s projekcijom nešto nižeg prihoda slijedeće godine što će biti. Ja tu ne očekujem neke velike pomake jer je igra strogo kontrolirana od fondova. Sada se Ina ruši samo zbog bonus dionica jer će dobar dio građana prodavati kad dobije još dodatne dionice,po meni će doći na 2400kn na dan kad država bude davala bonus.Ako HDZ dobije crobex ide na ath pa i više, pa lagano nazad nakon početne euforije… Ako sdp formira vladu vidim sve crno i par mjeseci bear market crobex između 4300-4600.[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


evo moj prilog. mislim da je danas zatišje pred sutra. sutra ulaze u igru kladioničari da zauzmu pozicije za t+1 tj. za ponedjeljak. danas je odmjeravanje i šnjofanje između bikova i medvjeda, nitko se ne želi istrčavati.

Uh ruski rulet! Evo rusi dobili,pa valjda ćemo i mi…[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

ustvari sve ovo nam ništa ne govori, svi scenariji su mogući, i mislim da čak 50:50 dali će gore ili dolje, ajde možda 60:40 da će gore

znaći u CASH 40%

@ davids

slažem se, uz sitni dodatak da postoje realni izgledi da neizvjesnost potraje duže ako ishod bude jako tijesan. u tom slučaju slijedi još nekoliko tjedana volatilnosti i testiranja živaca.


@ davids

slažem se, uz sitni dodatak da postoje realni izgledi da neizvjesnost potraje duže ako ishod bude jako tijesan. u tom slučaju slijedi još nekoliko tjedana volatilnosti i testiranja živaca.

Friščić i ostali ‘trgovci’ će imati ključnu riječ

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close