Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neke dionice su ipak precjenjene i potrebna im je korekcija.
Kao što su neki investitori višak na tržištu kao što ovdje većina tvrdi
ali da nema takvih nebi bilo interesantno kako kad je DOWN tako i kad je UP.
Nisu vam smetali kad su baš takvi panično napucavali burzu UP. [smiley2]

Svako tko ‘napucava’ burzu uvjek je dobrodošao u naš ‘okoliš’.Zar je to protuprirodno ljudskoj naravi?
Prirodan je i jal onih koji bi zarađivali na burzi i ništa ne radili, prema nama koji to uredno radimo (tj.neradimo).
Prirodna je i naša ljutnja kad cjene padaju.Sve to iz jednostavnog razloga što svatko gleda svoj interes.[smiley1]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

davids:

Bull Trap, sutra klizimo nazad,u petak još dolje,prevelika je nervoza…[smiley3]

Bojim se da ste u pravu kolega. samo svaki negativan dan produbljuje nervozu. Psihološki jako bitno bi bilo završiti dan u plusu. Bojim se da će to biti nemoguće. kad se odblokiraju ovi pozitivni od jutros, odošmo u minus.

Bitno da su neki kolegu Davidisa, mene i jos neke nazvali drukerima jer smo rekli da ce se stvari odvijati ovako. Izgleda da je na ovom forumu najgore reci sto covjek iskreno misli pa cak niti argumenti ne pomazu. Po meni, razloga za rast jednostavno nema. Ne samo zbog izbora. Fondovi moraju odraditi svojih 20-30 posto prinosa godisnje i jednostavno ce si pripremiti trziste za slijedecu godinu a ovo im je doslo kao naruceno. Mislim da ce ga jos lagano spustiti nakon izbora. Sada je previse nervoze i moglo bi biti opasno ali da koriste situaciju – koriste. I ako dodje HDZ imati cemo opaki UP a u 12 mjesecu kada budemo svi zauzeti Bozicem i N.G. lagano ce ga spustati da imaju dobru startnu poziciju od 01.01.2008. Tada ce im se polako u prvom kvartalu i vratiti kapital koji sada izlazi na velika vrata. Pa valjda smo do sada naucili da je 12. mjesec uglavnom lagana stagnacija a ove godine ima puno vise razloga za tako nesto (politicka situacija u regiji, stanje sa hipotekarnim kreditima i gomila toga da se ne ponavljam.)

I sada molim ekipu koja me redovno naziva drukerom da “refresha” svoje postove kako ja “neargumentirano drukam jer sam u cashu”.

P.S. Da u cashu sam 100% i ne vidim nikakvog razloga za izlazak iz istoga u ovom trenutku – kome pravo kome krivo tako mi je svejedno.

skype - ivek1234

Samo ti budi u cashu, dalo se jučer i danas fino zaraditi.

Index 0,10%, hoćemo li u minus?[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Samo ti budi u cashu, dalo se jučer i danas fino zaraditi.

Index 0,10%, hoćemo li u minus?[smiley1]

već smo u minusu kolega. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ako HDZ pobijedi index ide prema 6000 i to brzo,ako SDP pobijedi index će se stabilizirati oko 5000,meni je inače glupo da se mijenja vlada pa se uhodava 1 god,pa pljuje po bivšoj 1 god i tako prođe mandat,trebalo bi pustiti jedne nek odrade 8 god pa onda reći jel dobro ili nije,ovako je to bezveze,mislim da se Sanader najbolje uklopio među Europske čelnike, zato moj glas ide njemu

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


Samo ti budi u cashu, dalo se jučer i danas fino zaraditi.

Index 0,10%, hoćemo li u minus?[smiley1]

Pa jucer je palo malo “dejtrejda”. Ali da bi preko noci ostao unutra nema sanse. Palo je i danas – HDEL ali sam vec vani. Radim ono za sto bi me Ljubo i Zoki vjerojatno streljai. [smiley2]

Btw. Davidis, fulao si – tek sada je otisao u minus. [smiley2]

skype - ivek1234

Imam dojam da ‘nam’ danas prodaju oni kojima ‘smo’ jučer jeftino prodavali

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Odošmo u minus. iako +0,01 nije puno u financijskom smislu bolje nego -0,01% nama jednostavno trebaju sada plusevi. Bojim se do kraja dana -0,5%. [smiley6]

indeks opet u plusu[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Do sada već preko 166 mil.kn redovnog prometa, šišanje ovaca nastavilo se i danas, ali bez jačih padova cijena, crobex se vrti oko 0, tj. nešto sitno gore ili dolje.

Ignore: KressoM, delux

sljedećih dana će takodjer bit zanimljivo trgovanje (pogotovo na odredjenim dionicima) i dobrih prilika za brzi profit (gubitak), ali teško da će se ponovit jučerašnje trgovanje..
otkad pratim burzu (a ima godina) jedno od najzanimljivijih..[smiley2]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

Sve mi se čini da ćemo i danas završiti u minusu. Trebati će dosta novaca da se obrane postojeće cijene na burzi. [smiley6]

New Report

Close