Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Korekcija upravo nastupa.

Priželjkuju oni koji su full u cashu.
Nepobitna činjenica je da je Crobex u plusu 1,14 %, a prometi opet ogromni.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

vidi se da neki nisu uspjeli uci kad su bile blokade prema dolje….pa sad neznaju sta ce..


Čini mi se da korekcija još nije gotova.
Ide to još dolje do petka.
Trenutni rast uz mršavi promet ne ulijeva mi povjerenje.

Dobro si to primjetio!
Ovakvu situaciju ja zovem “odbijanac”

U petak burza radi tek od 12 sati tak da bi i to moglo pridonjeti ovoj euforiji…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

valentine:

Korekcija upravo nastupa.”

Priželjkuju oni koji su full u cashu.
Nepobitna činjenica je da je Crobex u plusu 1,14 %, a prometi opet ogromni.

Baš htjedoh reći prijatelju da je vjerojatno u kešu. A možda misli zbog HT-a, ali on se nije ni ravnao po Crobexu osim jučer.

Ona intervencija jučer nije uspjela okrenuti trend… [smiley3]
Drži vodu dok majstori odu…

Bauštelac wrote on: [url="http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=689&pg=538"]http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=689&pg=538[/url] Obavezno pročitati! Moj doprinos.

ja je ne priželjkujem niti imam casha

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


valentine: ” Korekcija upravo nastupa.” Priželjkuju oni koji su full u cashu. Nepobitna činjenica je da je Crobex u plusu 1,14 %, a prometi opet ogromni.

A isto tako bi neko mogo reć da oni koji su u dionicama priželjkuju jači odbijanac prema gore da se istrpaju.

meni sve postalo ravno do daske! [smiley10]

50 k sam u cashu,i cekam pon,ako hdz,hsu,hsls,budu imali vecinu,pon bi mogao potegnuti..s druge strane hns i sdp,ako budu imali vecinu,moglo bi dole,kako god,cekamo..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Čini mi se da će fondovi i drugi put nasanjkati male. Samo gledam kako veliki čiste na ht-u, atlantskoj, ingri i drugima. Do kraja dana Crobex na nuli a sutra opet negativan. Malima će odnijet i gaće na štapu

Bull Trap, sutra klizimo nazad,u petak još dolje,prevelika je nervoza…[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Čini mi se da će fondovi i drugi put nasanjkati male.

Svi bi mi to radili da imamo moć…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Bull Trap, sutra klizimo nazad,u petak još dolje,prevelika je nervoza…[smiley3]

Bojim se da ste u pravu kolega. samo svaki negativan dan produbljuje nervozu. Psihološki jako bitno bi bilo završiti dan u plusu. Bojim se da će to biti nemoguće. kad se odblokiraju ovi pozitivni od jutros, odošmo u minus.

New Report

Close