Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro ljudi bozji dajte pogledajte vecinu postova u zadnje vrijeme na ovom forumu! Kao da smo na forum.hr ili na nekom politickom; bacaju se parole pljuju se ili velicaju ovi ili oni mislim halooo – zbrojite se. Odite na forum.hr pa tamo trkeljajte politicke parole. Razmislite samo koliko ste svi vi doprinjeli ovoj korekciji stalnim baucima povratka komunizma, poreza na sve zivo itd. kod tone novih ulagaca koji blage veze nemaju a citaju vas i u mnogima od vas vide gurue i strucnjake. Imajte u idu da i fond manageri sigurno posjecuju ovaj i druge forume da vide kako masa dise pa da si dodatno mogu odrediti buduce djelovanje.

Dobar post. Pogotovo ovo na kraju o praćenju “disanja forumaša”. Lako je profesinalcima iskoristiti vašu nervozu, isto kao u pokeru.

Ova tema se pretvara u predizbornu kampanju. Budite hladne glave i pokusajte se ugledati u svoje burza-gurue koji su vrlo hladne glave i usto vrlo apoliticni, te pokusavaju izvlaciti korist iz svake situacije.
Jos jednom cu ponoviti da ako netko umjetno srusi cijenu nema broge za prave igrace vec moze biti samo dobra prilika za dokup. Molim da ovaj put kolege na ‘poklapaju’ post ako ne razumiju bit i pisu da su Mesic, Rohatinski ili ne znam tko amateri; to sa poantom posta nema nista.
Plavi, zuti, crveni ili svi ostali nisu ipak u tolikom raskoraku sto se gospodarstva tice sto su pokazali dosadasnji 4-godisnji ciklusi; tako da neke drasticne razlike u gospodarstvu nece biti tko god pobijedio.
Ovoliko politikanstva na forumu ce samo pomoci jednom a to je:
u slucaju pobjede HDZ umjetno napuhivanje balona od burze
u slucaju pobjede SDP: rusenje burze na nerealno niske razine
Za mene ovo sve skupa izgleda kao priprema za stampedo u samo jednom pravcu iako drasticnih razlika u gospodarstvu nece biti koliko god se mnogi trudili to pokazati.
Ako vas je vec toliko strah SDP-a i crvenih; ulazite u firme u privatnom vlasnistvu i sa ‘politicki neovisnim managementom’.
Samo pokusajte sacuvati hladnu glavu i rezonirajte racionalno; nema razloga nioti za paniku, niti za euforiju nakon izbora.
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Mislim da je dosta bilo padanja , sad idemo samo gore

Izgleda da ce kako je ludo padalo tako se jos ludje i dizati…
Jesmo ludi brate!!!![smiley8]

Koliki je trenutno Crobex? I nešto mi je sad nejasno, da li se mogu dati nalozi dok je blokada?


Koliki je trenutno Crobex? I nešto mi je sad nejasno, da li se mogu dati nalozi dok je blokada?

ne mogu

4734

2,43%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Čini mi se da korekcija još nije gotova.
Ide to još dolje do petka.
Trenutni rast uz mršavi promet ne ulijeva mi povjerenje.


Ova tema se pretvara u predizbornu kampanju. Budite hladne glave i pokusajte se ugledati u svoje burza-gurue koji su vrlo hladne glave i usto vrlo apoliticni, te pokusavaju izvlaciti korist iz svake situacije. Jos jednom cu ponoviti da ako netko umjetno srusi cijenu nema broge za prave igrace vec moze biti samo dobra prilika za dokup. Molim da ovaj put kolege na ‘poklapaju’ post ako ne razumiju bit i pisu da su Mesic, Rohatinski ili ne znam tko amateri; to sa poantom posta nema nista. Plavi, zuti, crveni ili svi ostali nisu ipak u tolikom raskoraku sto se gospodarstva tice sto su pokazali dosadasnji 4-godisnji ciklusi; tako da neke drasticne razlike u gospodarstvu nece biti tko god pobijedio. Ovoliko politikanstva na forumu ce samo pomoci jednom a to je: u slucaju pobjede HDZ umjetno napuhivanje balona od burze u slucaju pobjede SDP: rusenje burze na nerealno niske razine Za mene ovo sve skupa izgleda kao priprema za stampedo u samo jednom pravcu iako drasticnih razlika u gospodarstvu nece biti koliko god se mnogi trudili to pokazati. Ako vas je vec toliko strah SDP-a i crvenih; ulazite u firme u privatnom vlasnistvu i sa ‘politicki neovisnim managementom’. Samo pokusajte sacuvati hladnu glavu i rezonirajte racionalno; nema razloga nioti za paniku, niti za euforiju nakon izbora. [smiley9][smiley9][smiley9]

DOBRO RECENO KOLEGA!!![smiley2]

Moderatora treba zabranit!!!

Imam neki špirijus da će se kupnja povuć u zadnjih sat dva danas[smiley6]

Korekcija upravo nastupa.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close