Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Iz priloga… Kriza nije gotova…kažu analitičari Jurčić kriva vlada ljudi se bogate na burzi…[smiley7]

Davidse crni sine, po tvom pisanju rekao bih da si i ti bio u ovoj masi koja je danas u panici prodavala?!? [smiley10]

Ignore: KressoM, delux


Večernji dosta zankovito… Aktivni mirovinci Iako je bilo puno transakcija i kupaca, špekulira se da su najaktivniji bili mirovinski fondovi, ako ništa drugo zato što barataju s najviše gotovine, sami kupujući dionice iz prve kotacije ili preko ostalih investicijskih fondova. Ostali fondovi kupovali su najlikvidnije dionice, što se vidi po Dalekovodu, Atlantskoj plovidbi, IGH-u.
Zagrebačka burza pokazala je jučer da u krizi ima dovoljno investitora koji mogu u iracionalnoj situaciji kontrolirati događaje, ali je najveća enigma tko su bili glavni igrači koji su napravili čudo

Većina forumaša navodi da je glavni uzrok korekcije predizborna neizvijesnost.
Ako je glavni uzrok korekcije uistinu predizborna neizvjesnost, onda se može lako odgonetnuti “tko su bili glavni igrači koji su napravili čudo”.
Čini mi se da je bio samo jedan igrač, jedan koji se danas vratio[smiley2]
Glasovati za njega??

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


davids: ” Iz priloga… Kriza nije gotova…kažu analitičari Jurčić kriva vlada ljudi se bogate na burzi…[smiley7] ” Davidse crni sine, po tvom pisanju rekao bih da si i ti bio u ovoj masi koja je danas u panici prodavala?!? [smiley10]

Nisam ….mirujem u petak kupujem kladionica
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

nekima pobjegao vlak pa bijesni[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

nekima pobjegao vlak pa bijesni[smiley2]

Bit će vlak u snijegu ako dođu crveni dečki na vlast
[smiley1]

Jučer je zaista bilo kao da te zaključaju u dućan poslije ponoći, pa jedeš i uzimaš badava što god ima. Ja po dobrom starom običaju sam uvijek 100% u dionicama i samo sam gledao kako prilike prolaze. Mislim, ATPL po 2700, JDPL po 600, LPLH po 540, IGH po 9500, INGR po 45000. Pa to zaista nisam mislio da ću ikada više vidjeti

Hell is Empty and all the Devils are Here

Uff, ono jučer je bilo gadno za gledati čak i za medvjeda[smiley2]
A bili smo korak od sloma burze, čujem da je bilo margin callova i sličnih čudesa.
Šteta što mi kasni cash pa nisam stigao jučer kupovati, ali sad se vidi nasušna potreba za gotovinom na računu. Više vrijedi jedna onakva prilika kao jučer nego mjesec dana buljenja u ekran kad raste.

Kuna po kuna do milijuna

Ljudi poput Milanovića koji govore nema rada bez motike nema pravo govoriti ono što nikada nije radio.

Baš takvi ljudi ne znaju što je motika, koji tako govore

jer da govore ispravno rekli bi ovako

Nije dobro da se omaložava vrijednost poljoprivede, unaprijedimo ju
Nije dobro da se i pomišlja ukidanje vjeronauka jer vjera je temelj
Nije dobro da se vara i svi koji tako rade tako loše prolaze i nisu dobro došli
Hrvatskim ljudima treba znanje, treba pouka treba usmjerenje
a sve je to utkano u samu vjeru.
Ma koliko bio gladan ili žedan ako me se ne nauči kako treba uvijek ću biti gladan i žedan.
Neka žeđ i htijenje budu u vjeri.
Pravo i pravda na svakom koraku, poštenje i sreća su nadogradnja vjeri

Svatko tko neradi korisno radi štetno
stoga svaki štetan rad treba odbijati

I takva bi trebala poruka svih
i dobro je činiti dobro……….

Pozdrav svima

[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Big Bosse u pravu si, ja isto mislim da Milanović ne zna što je to motika, evo recimo ja s njom baratam bolje nego većina vas sa tipkovnicom, i odgovorno tvrdim da ima kruha i bez motike. Jedino je za takvo što potrebnstrašno puno ZNANJA ( koje naši političari nemaju, zato i lupetaju bez veze )
I nije tregedija što Milanović nešto ne zna nego što ga savjetuje Ljubo[smiley2]

Kuna po kuna do milijuna

Načuo sam da je jednom prilikom bio blizu motike, ali je bio spriječen da je se dohvati radi važnog telefonskog poziva.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ja stvarno nemrem vjerovat da su me crveni natjerali da glasam za HDZ. Pa samo neka daju apokaliptične izjave i dalje možda ne prođu prag.

Koma čovječe.

Zagrebačka burza u petak 23.11.2007, zbog prelaska na novi trgovinski sustav, radi od 12:00 – 16:00 h

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close