Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je u igri i prokleta psihologija. Nadam se da si u pravu plavi ali to je nevjerojatno kako ti cijena ATPL 3150, IGH 11500, INGR 51000 izgledaju dobro nakon što su bili na 2700, 9500, 45000. Ingra 51000 bi ti izgledala katastrofalnom da nije najprije bila 45000. Ako će fondovi držat crobex na 4500-4600, ne znači da će se skoro vratit na 5300. Ali to bolje izgleda ako su ga prvo pustili na 4300 [smiley6]


Moj plan za sutra: Ako sve ode +10% onda sve prodajem, ako ode sve -10% kupujem, a ako bude na 0% neradim ništa.

Da,da…To će odrediti budućnost hrvatske burze.

Ignore: KressoM, delux


To je bilo zadnjih dana, a pogledajte sutrašnje novine i naslove. Koordinirani naslovi u ovaj puta pozitivnom predznaku. A i indexi u svijetu nam idu na ruku. Meni je odmah jučer bila indikativna izjava predsjednika AZ fonda: ” ništa se promijenilo nije “.

Naveo sam stvari iz dnevnika 1 sad iz dnevnika 2 upravo…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=36289
Evo vam link da si možete pročitati što su izjavili borci protiv brzog bogaćenja na burzi. I molim da se simpatizeri ovih bljutavo crvenih spodoba ne javljaju sa svojom propagandom na ovom forumu.
U petak će biti opet “jao si ga nama”. A znate zašto? Jer će burza započeti s radom u 12 sati radi prelaska na OMX platformu. Možete si misliti kako će masa HT-špekulanata protumačiti kasniji početak rada burze [smiley16]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Evo da shvatite ozbiljnost situacije sutra nastavak stampeda…

Na to je odmah reagirao predsjednik SDP-a Zoran Milanović, ističući da su takve tvrdnje besmislene. “Tržište je bilo prenapuhano zbog izjava HDZ-ovaca i njihove politike koja je sugerirala da se lako može obogatiti bez rada. Ozbiljni analitičari navode tri razloga – pad cijena nekretnina u Americi, kosovsku krizu i zadnje izvješće MMF-a”, dodao je.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


kiko123: ” Moj plan za sutra: Ako sve ode +10% onda sve prodajem, ako ode sve -10% kupujem, a ako bude na 0% neradim ništa. ” Da,da…To će odrediti budućnost hrvatske burze.

Dobra!!!!![smiley7]

Novac je kisik burze!

Evo NOVA tv sada vijesti-,

Najava druga vijest:” kriza na zagrebačkoj burzi ,političari se svađaju dionice padaju…”

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Evo da shvatite ozbiljnost situacije sutra nastavak stampeda…

Odličnoooo, fondovi jedva čekaju nove ovce za šišanje, a i ja ću im sutra pripomoći. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Ajmo kviz, da vidimo tko ima najviše osjećaja:
Kako će crobex sutra završiti?

Rekao bih onako od okoa oko +1.75%

Što vi mislite??

Iz priloga…
Kriza nije gotova…kažu analitičari
Jurčić kriva vlada ljudi se bogate na burzi…[smiley7]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Daj davids baš si zapeo, ovih dana smo u plusu i točka. Moja zadnja…


Ajmo kviz, da vidimo tko ima najviše osjećaja: Kako će crobex sutra završiti? Rekao bih onako od okoa oko +1.75% Što vi mislite??

Jurčić tjera ljude s burze crobex gore kako?

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close