Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

.. sad si me skroz zbunio… ja sam mislio da će porez biti veći….

a koliko bi trebao biti ?? 100% ?
porez je postotak na dobit .. pdv je 22% .. porez na dobit tvrtke 20 % .. ako nema dobiti nema ni poreza [smiley2][smiley2]

koliko sam vidio po medijima spekuliralo se o postotku od 10% .. ali biti će uvjeta pod kojima se ne plaća , a budući da smo mi experti za pronalaženje rupa .. ne sumnjam da će se pronaći koja …[smiley1]

Evo i Motušić izvjavljuje da je PKD-ov utjecaj na kretanje burze minoran i da njegovo uvođenje treba 3-5 godina. (Čuo sam ga na pol uha, ali mislim da sam uhvatio misao).

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Evo Robert Motušić(direktor burze) vam kaže da za uvođenje poreza treba proći 3-5 godina nakon donošenja odluke. Hoćete prestati s…i o porezu sad.

Treba odgovoriti na par pitanja pa da znamo koji će smjer biti sljedećih dana.
1) Jel se ovo dogodilo samo od sebe ili je nečija intervencija, ako je, čija je i zašto?
2) Pad je bio na jakom prometu, a rast na malom ( to nije dobro)
3) Što se danas u 14 sati dogodilo?

Moje mišljenje što će se dogoditi sutra: NEMAM POJMA!

Ponovno “apokaliptički” prilozi i na Novoj i na HRT-u, nema veze što je Crobex u plusu. Ovo mi sve sliči na organiziranu hajku za istjerivanje “diJoničara”. Važno je da su napomenuli da su dionice u Slovenioj na razini od prije 15 god.[smiley8]


Evo Robert Motušić(direktor burze) vam kaže da za uvođenje poreza treba proći 3-5 godina nakon donošenja odluke. Hoćete prestati s…i o porezu sad.

Pojavljuje ze puno gora činjenica, a ta je da Milanovic tvrdi da je trziste prenapuhano, i gotovo da uziva sto crobex pada… strasno… Sta bi bilo da dodju na vlast???

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Evo Robert Motušić(direktor burze) vam kaže da za uvođenje poreza treba proći 3-5 godina nakon donošenja odluke. Hoćete prestati s…i o porezu sad.

Kako sada stavri stoje,
ako SDP (formira vladu),
minimalno 1,5 godina do donosenja zakona (ako ga donese)
minimalno 1,5 godina dok se Porezna uprava pronadje tehnicko rjesenje
+cekanje na slijedeci pocetak godine za primjenu…
U zakonu ce biti sigurno nesto IRAs koji ce umanjiti porez za one kojima je ulaganje u dionicu oblik stednje za mirovinu

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


a ta je da Milanovic tvrdi da je trziste prenapuhano, i

Stvarno je to izjavio?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

….I mene zanima gdje je to izjavio???? Molim te prosvijetli nas…[smiley9]


Evo i Motušić izvjavljuje da je PKD-ov utjecaj na kretanje burze minoran i da njegovo uvođenje treba 3-5 godina. (Čuo sam ga na pol uha, ali mislim da sam uhvatio misao).

“¿Por qué no te callas?”

Izvor: Juan Carlos (El rey)

P.S. Šala mala…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

trotter:

a ta je da Milanovic tvrdi da je trziste prenapuhano, i”

Stvarno je to izjavio?

Da, na dnevniku HRT1, i to sa sladostrascem je to rekao, prestrasno i zalosno…

Zar ne gledate dnevnik?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


trotter: ” a ta je da Milanovic tvrdi da je trziste prenapuhano, i” Stvarno je to izjavio?..

nije baš tako rekao ..
nego je replicirao na optužbu hdzeta i sanadera , da je ovaj pad reakcija ulagača tj. tržišta na potencijano uvđenje poreza na dobiti od dionica , i da je to normalno da je došlo do te reakcije. .
a milanović je odgovorio da to nije istina i da je taj pad zbog toga što je puno dionica napuhano i da su neki stručnjaci na to upozoravali ..
zapravo klasični ping-pong ..
a istina je možda negdje u sredini + puno novih super-zelenih ulagača, koji su po meni glavni generator panike i pada .. a isto tako i nerealnog porasta na nekim dionicama ..

New Report

Close