Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…Ne samo hrabar…sad sam se zainatio…NEMA PRO(E)DAJE..[smiley2]


Jeste li živi ljudi!

Sada treba biti hrabar!!!!!

Sve vas volim. [smiley11]

Ima jedna narodna … bijek je sramotan, ali koristan.

Nije da drukam, ali ako ovako nastavi, najbolje da na vlast dođu zeleni jer ćemo svi pasti travu oko ZSE-a

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Nije ugodno nikako, no svaka kriza je prošla i preskočila prijašnje vrijednosti…

Kriza 1929 u SAD koja je bila gospodarska kriza uzrokovala je rušenje cijena dionica, u par dana 70%, čini mi se…

Ali to je nešto drugo, no i od toga se tržište oporavilo…

Eto damo da spomenem…


Ovo bi se moglo zvati i totalni krah tržišta dosta dionica u blokadi prema dolje inače bi bilo još veća katasrofa. Političari govore da svako može govoriti što hoće ali mora i odgovarati za svoje riječi. Dali će Rohatinski Mesić i Jurčić odgovarati za rušenje i krah burze u Hrvatskoj . Tko će nadoknaditi gubitke dioničarima ? Dali političari koji prijete porezom na zaradu ?

Da je Roha kineski guverner već bi ga tenk gazio na sred Pekinga. Predlažem novinarima PD da ga priupitaju jeli zadovoljan reakcijom tržišta nakon svojih izjava.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Ovo nije korekcija, već korektura, znači, brisanje, brisanje do kraja…do jaja…..

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

NE prodajite ako imate dokupite jer pogledajte promet neko debelo kupuje ali pametno držite se ljudi

mislim da je krajnje vrijeme da prestanete trabunjati o porezu na kap. dobit. ako pobjedi sdp, porez se neće uvesti sutra, već se vjerojatno neće uvesti niti za mandata sljedeće vlade. porez ne uvedeš samo tako evo ga novi porez i gotovo. treba proći kroz sabor, kroz amandmane, dorade, formiranje samog zakona, pripreme i izrade registra, prilagodbe poreznih uprava itd itd. nasjeli ste na hdz-ove gluposti i panično se bojite smjene vlasti. a da će porez doći – doći će jednog dana. i da, nužan je, jer da postoji ne bi se sanader šetao okolo sa toliko satova i kupovao cijelu zgradu za svoju obitelj. i uvest će ga bilo koja vlada. njemačkoj je trebalo nekoliko godina da ga uvede. svaka porezna reforma je bolna i ne uvodi se bez slušanja javnosti. ovaj pad je uzrokovan inflacijom, skakanjem nafte i padom svjetskih tržišta. i dobrodošao je da se pročisti naše tržište i dokupi dionice jeftino. ne može se profitirati na prenapuhanom tržištu. preveliki optimizam dovodi do pada. uvijek vrijedi pravilo: kupuj od pesimista i prodaj optimistima.


Čini mi se da su fondovi čačkali mečku, a pitanje je da li mogu dalje kontorlirati situaciju. U svakom slučaju nije dobro…

Bojim se da je vrag odnio šalu. Čini se da nemaju snage za obranu stampeda.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.


Ima jedna narodna … bijek je sramotan, ali koristan.

Ima i jedan potpis forumaša: “Bolje častan uzmak nego pirova pobjeda”

A niš kaj, u Americi pada burza zbog loših rezultata poslovanja, kod nas zbog političke neizvjesnosti i neprimjerenih izjava. Mislim da smo u boljem položaju.

Pozdrav i hrabro.


NE prodajite ako imate dokupite jer pogledajte promet neko debelo kupuje ali pametno držite se ljudi

Jasnom ko dan , veliki prometi kupuju mali , a prodaju veliki….[smiley1]

ovo more samo sprjecit daljni pad ———hrabra izjava politicara ili pobjeda HDZ

Rohatinski je rekao da su cijene stanova prenapuhane. Jeste li prodali stanove? Niste. Zašto onda prodajete dionice?

New Report

Close