Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…ili su proradili margin call-ovi ? [smiley2]

I to je u igri, slazem se. Ali da je dobro, nije.

skype - ivek1234

nikad sretniji u vrijeme korekcije nisam bio

živio slom

Čini mi se da su fondovi čačkali mečku, a pitanje je da li mogu dalje kontorlirati situaciju.

U svakom slučaju nije dobro…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Asko: ” …ili su proradili margin call-ovi ? [smiley2] ” I to je u igri, slazem se. Ali da je dobro, nije.

Ovisi s koju stranu gledaš..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nekuzim ekipu koja sumanuto rasprodaje dionice kao da je sudnji dan pa ovo je katastrofa

[b][/b]Nikad dosta!!![center][/center][color=blue][/color]

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Još nije prava panika zavladala. Drugi tjedan kad ljudi vide u ponedjeljak pad vrijednosti udjela u fondova na tjednoj razini, toga se ja bojim. A bit će poznati i rezultati izbora.

Trend is your friend.


Još nije prava panika zavladala. Drugi tjedan kad ljudi vide u ponedjeljak pad vrijednosti udjela u fondova na tjednoj razini, toga se ja bojim. A bit će poznati i rezultati izbora.

Što je ovo nego panika? Kao da je rat počeo.

Hell is Empty and all the Devils are Here

beholder
Američki burzovni indeksi zabilježili su u ponedjeljak snažan pad nakon što je brokerska kuća Goldman Sachs snizila investicijski rejting dionicama američkog bankovnog diva Citigroupa, potpirivši strahovanja od novih gubitaka uzrokovanih krizom na tržištu zajmova.

to je to!

Cookie Monster


Još nije prava panika zavladala. Drugi tjedan kad ljudi vide u ponedjeljak pad vrijednosti udjela u fondova na tjednoj razini, toga se ja bojim. A bit će poznati i rezultati izbora.

ne jok nije počela, počela je, a može potrajati, produbiti se ili smanjiti intenzitet

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovo bi se moglo zvati i totalni krah tržišta dosta dionica u blokadi prema dolje inače bi bilo još veća katasrofa. Političari govore da svako može govoriti što hoće ali mora i odgovarati za svoje riječi. Dali će Rohatinski Mesić i Jurčić odgovarati za rušenje i krah burze u Hrvatskoj . Tko će nadoknaditi gubitke dioničarima ? Dali političari koji prijete porezom na zaradu ?

Jeste li živi ljudi!

Sada treba biti hrabar!!!!!

Sve vas volim. [smiley11]

La vita e bella!

New Report

Close